bugün

Ah iğrenç bir şey. Nasıl bu duruma düştüm muamma. Toscanello'm ve harvest'im var ama sigaranın yerini tutmuyor yav.
Mutsuzum.
Bakkala yeni yolculuk demek. Sıcakta giyin, git sigara al gel, geri soyun. Pöff...
Kadınların yalancılığı biter sigara bitmez.. *
Bi sigaraya 42 lira silkseler vermem şüphesiz kanka..
hergün 42 TL, ilerde zam gelmese bile, yılda 15,330 TL eder, yani bir aylık asgari ücretin külleri havaya savrulur.
4 tane parliamentim kalmış üzücü. her gün 42 tl vermekten bıktım.
git yenisini al.
Her paketten son 2 dalı odada bir yerlere zulaladığım için yaşamadığım olaydır. Bu da benim kur korumalı hesabım. 18 liraya aldığım winston’um var hâlâ.
yakında açık tekel vs yoksa en güzeli direkt uyumaktır.
Yarrak gibi.
Geç saatse, Kültablasında iki fırlık izmarit aratır.
Abi uyuyamıyorum stres yaptım... Neyse 1,5 saat kaldı sikicem yasağını hadi...

(bkz: zaman ileri aksın)
yasaklardayız kardeşim . yarım paketten az olunca strese giriyorum .
1 saat önce başıma gelen hede. Sokağa çıkma yasağını sikeyim ne güzel benzinliğe gider alırdım.
Bütün gün evden çıkmayan bünyeyi, kahredecek durumdur.

Kim gidecek şimdi bakkala amk
çoğu kişi için çıldırma sebebi olabilirken belirli bir kısım içinse önemsiz bir hadisedir.
Normalde karton alıyodum şu yasak durumlarında fakat bu sefer salak gibi 5 paket aldım boşluğuna geldi. Yarın için sadece 1 paket sigaram kaldı stresten uyutmuyor bu durum beni.
Can yakan, insanın kendi kendine küfür etmesine neden olan bir durumudur. Bu iğrenç durumu yaşamamak için 10 paket aldım. “Ühh, hayvan 10 paket nedir?” diyenleriniz ama fazla mal göz çıkarmaz arkadaşlar alın sonra içersiniz. Zararı ne?
Sokağa çıkma yasağına denk gelirse kendinize sövmenize yol açacak olaydır.

Lan aklımı silkeyim niye 2 paket fazla almadım amk dedirtir.

Şahsen öyle bir durumda kalsam yasağı dinlemez dışarı çıkardım,

Karşıma ilk çıkan polis veya bekçiye "yaz abicim cezamı lakin varsa 1 paket sigara ver" derdim.

Neyse ki tedarikliyim.
Şu günlerde en büyük korkum oldu. Normalde sigara bitince bi gün idare eden bi insanken şu an paket paket zulayla yaşamaya başladım. Bitmişim.
ulan aynı yere 4 defa baktım yine yok.

insanı üzen bir şey. yo yo böyle olmamalıydı.
Son bir tane kaldı,birazdan çıkıp yakacam.
O değil kaç yaşına geldim hâlâ evde içince bu saatleri bekliyorum. Üstelik biliyorlar da
Fukaralık yeminle.
Böyle durumlarda evin çeşitli yerlerine zulalanmış sigaralar hayat kurtarır. Akşam eve girerken paketimin bana yetmeyeceğini anladığım anda yeni bir paket daha alırım her zaman.
en son 6 yıl önce bitmişti. o günden beri almaya üşeniyorum. şaka maka sigarayı bırakırım ben bu üşengeçlikle.

bir dakika lan...
An itibarıyla yaşadığım kahır.