bugün

açık ve net hayvandır. Otobüsün içindekileri düşünmez. Bir de aşağı doğru üfler. Sankl aşağısı otobüsün içi değil. Kibarlığına sokayım senin.

(bkz: öküz)
terbiyesizdir. bi fırtta bize vereydin piç.
benim o kuralları çiğnemekten büyük zevk alıyorum şöföre doğru üflüyorum direk yaşasın kötülük.
cok sevdigim insanciklardir.rahatlik karakterlerine vurmustur abisi.
otobüste, hareket halindeyken, kapiyi aralayip sigara içen muavinden bir tik daha medeni, durakta sigara içmeyen ve otobüse binerken agzina sakiz atan tiryakiden daha az medeni olan insandir.
terbiyesizliğin dik alasıdır. ulan piç öyle yapılır mı hiç? o üflediğin son fırt bütün otobüse yayıldı duman altı oldu orospu çocuğu seni. evet.
otobüs zamanında gelse içine üflemeyecek insandır ne hikmetse sigara yanıyor 2-3 fırt sonra otobüs gözüküyor adam otobüsü görünce körüklüyor sigaraya son fırtta otobüsün içine geliyor adam ne yapsın.
üstü başı leş gibi kokan kişidir, otobüste sigara kullanmayan kişilerden bol bol beddua yer. siktirgit evinde iç sigaranı.
genelde her şeye burnunu sokan tiplerdir.
sigaranın son fırtını otobüsün içinde üflemeyi seven insandır.
Merdivendeyken tekmeyi ağzının ortasına çakacaksın dumanı götünden salacak.
O kadar iğrenç öğğğğ yani.
Leş.
Tiksindirmeyin kendinizi.
Ayıptır.
Got oğlanıdır.
otobüstekilerin cık cık cık cık seslerine maruz kalacak insandır.
En doğrusunu yapan insandır. Zaten bundan 20 yıl önce otobüslerde fosur fosur sigara içiliyormuş, 1 dumandan birşey olmaz.
Saygısızdır, görgü ve adap kurallarından bi haberdir.
sigara içen bir şahsiyet olmama rağmen, yakalandıkları yerde s.kilerek cezalandırılmaları gerektiğini düşündüğüm öküz insan tipidir.
muavindir amk başka ne olacak.
refleks olmuştur heryerde vardır bu tipler.