bugün

Bazı kızların bulduğunda üstüne atlayacağı erkektir.
(bkz: boş küme)
ilk 3 maddeyi ben de destekledim fakat..
sigara, futbol ve kahvehane sevmese yetecek erkektir. Seks ve içki güzeldir.
Sigara, içki, seks dışında ben bu.
dostum erkek demişsin ama burada bir anlatım bozukluğu var.
sigara içki futbol kahvehane ve seksi çıkartırsak bu benim.
sigara, içki, futbol, seks dışında benimdir bu erkek.
anasıyla güne gitsin.
ilk 4 yok.
erkek ?

tepkisi verdirir.
Seks ve içki dışında ben.

Ayrıca içki neyse de seks sevemeyen erkek ne lan?
404 not found.
Pardon adam demişim.
Seks sevmeyen erkek yoktur. Diğer sayılanlar köyden gelmiş kro kro adamların meraklı olduğu alışkanlıklardır. Sigara içenin de alkol kullananın da aklı sikiktir. Stadyumlarda küfür edip rahatlayan kahvehanelerde batak oynayan andonlarin kafasını hic söylemiyorum.
ne kadar kız gibi bir erkek demiş kız ve evlenmişler.
Tamam diğerlerini sevmeyen güzelde futbol sevmeyen erkek bana itici geliyo nedense. Futbol seven erkekler çok seksi.
ilk iki madde bağımlılık, diğeri hobi, kahvehane ise yarı kumar bağımlılığı yarı alt kültür. ama en sondaki genel ihtiyaç.

içki-sigara kullanmam, futbol sevmem ama başka spor dalları severim, kahvehaneye hayatımda hiç gitmedim.

ilk ikisi aslında vücudunu sevmeyenlerin işi. futbol sadece bir spor dalı, kahvehane!?!?!?!?!

tanım; toplumun futbol, içki, sigara, kahvehane kültürü!?!?! gibi konuların erkekler için olmazsa olmaz olduğunu düşünüp birde bu kümeye alakasız biryerde bulunan seks fikrini katıp harmanlayıp tek kotada eritmesini içeren akıllara zarar başlık.

görsel *
oyle bi erkek yoktur malesef. (bkz: ) (bkz: )gaydır gay
lgbti yürüyüşünde en önde yürümüş erkektir.
bu arada seks sevmeyen ne demek, kadınlar seks istemiyor mu ?
sigara ,içki ,kahvehaneyi anlarım
öbürünü ikisini bana kimse anlatamaz
ahanda yazarım erkek değildir .
Seks konusunda isteksiz olursa hiç kimsenin onunla birliktelik yaşamak isteyeceğini sanmıyorum. Ayrıca içki kullanmayan erkek biraz zor. Hem içki iyidir.
Erkek değildir o kendini bilen insandır. Adamdır.