hiç hoş bulmadığım, itici gelen kızdır.
sağlığını düşünmeyen kızlardır. bu hepsinde geçerli olan bir durumdur. bir bölümünde ise hava atma, cool görünme çabası vardır ki bunlar tam anlamıyla beyinsizdirler. hangi türlü olursa olsun iticidir, yakışmaz.
icmiyorum.. hicte kulanmadim.

ama nedense son zamanda aklimda olan bir eylem.
sağlığa zararlı olması filan bi yana çok pis kokar yahuu, kadın dediğin mis kokar sigara kötü kaka..
Her zaman dedim yine derim.

Yanınıza geldiğinde dolmuşçu Rıfkı dayı gibi kokarlar.Ayrıca ben yakıştıramıyorum arkadaş kadının eline sigarayı.
Yuzunuze ufluyorsa dumani cok fena anlami vardir,
çok itici durduğu tartışılmaz bir gerçektir. hiç yakışmıyor kızlara. hele artist artis içişleri yok mu öldürüyor beni. küçük dağları ben yarattım dercesine sigarayı çekişlerini görünce .... sigara içmeleri zaten çirkinken bu hareketlerle çirkin görüntü tavan yapıyor
sigara içen kızların sigara içen erkeklerden hiç bir farkı yoktur. bırakın artık şu cinsiyetçiliği rıfkılar.
bi kurtulamadınız şu kızlardan demek istediğimdir.
sigara içen kızdır sadece.
Sen gidip Monica Bellucci'nin ,Laetitia Casta'nın eline sigara verip göğüs dekoltesini de dayarsan tabi seksi durur arkadaş.

1.65 boyunda bıyıklı kezbanın elinde koy o sigarayı,uzun yol şoförü gibi olsun.
iticilikte sınırları zorlamaktadırlar.
marla singer oldum ben modu. ama olmamış.
türk kızı olanları, kendini marla singer ya da monica bellucci zanneden kamyon şoförü niyazi ya da nihat gibi olmaktalar haberleri yok.
üzerlerine sinen kokuyu kıyafetlerini yıkamadan ve duş almadan geçiremeyecek kızlar oldukları halde deodorant veya parfüm ile bastırmaya çalışırlar, ama nafile.
sokakta içtiklerinde pek bir hoş görünmeyen kızlardır..

itici demek yerinde değil, ama sokakta içmezseniz çok seviniriz..
babamdan farkı olmayan kızlardır. lan arkadas ben ufaktım babam kahveye giderdi eve geldiğinde nefis bir kahve kokusu kaplardı evi. işte bu kızlarda öyle kokuyorlar. içmeyin şu zıkkımı arkadaş paranıza, canınıza yazık ya. sigara içen kızların tez zamanda bu alışkanlıklarından vazgeçmesi dilegiyle.
bence tabii bi şey.
itici kızlardır açık ve net. üzerleri, saçları sigara kokar, konuşurken kül tablasına üflemiş gibi hissedersiniz. bunlar bir kıza yakışmaz, onu itici yapar. hem sigara içmeyi bir kıza asla yakıştıramam.
çevresindeki insanlarda kötü bir imaj bırakabilen kızdır.
kötü kokarlar, yanlarına yaklaşırsanız kokusu size de siner. sadece kendileri kokmakla kalmaz çevresini ve evini de kokutur. çok para harcarlar, yarın bir gün bunlardan biriyle evlenecek olursanız zar zor kazandığınız paranın bunların sigara zevkine gitmesi işten bile değil. zamanla sesleri kalınlaşır, bir sabah kendinizi harun abi ile aynı yatakta bulabilirsiniz. uzun vadede bacaksız veya kanser bir eşiniz olabilir. daha kötüsü sizi de dumanı ile kanser edebilir. o sigara içip siz yanında içmez iken bu durum çevreye onu sizden baskın gösterebilir. yani kısaca bunlardan uzak durulmalıdır. sigara içmeyenler varken içenler tercih edilmemelidir.
dünyanın en orospu, en lanetli kızlarıdır. uzak durulasıdır. sigara erkekler için özel üretilmiştir kızlar ağızlarına sigara izmariti yerine haydarları almaya baksın.
hoş değil...
insana ne kadar itici geldiklerini bilseler bir daha sigara içmeyecek olan kızlardır.
bazen şöyle çömelip inşaat amelesi gibi içilir.
ohhh miiiss.