bugün

Cebine koymaz elinde tutarlar otururken masaya koyarlar.
sigara marlboro light telefon iphone ise artık alıştığımız klasik durum. birde kafada güneş gözlüğü olacak.
bazıları sigarayı çıkartır üçlü yapar.
cebi olmayan şort giyen insanların yapmaya mecbur kaldığı durum zira çanta taşımak bana daha itici geliyor.

unutmaadan;

(bkz: napam götüme mi sokam)
kirli sakal ve 1 numara saç ile kombin edilirse burjuva conoluğuna ilk adım atılmış demektir.
Gösteriş amaçlı oluşturulmuş işte ben havası katmak için her ortamda masanın baş köşesine yerleştirilen dörtlü.
bir yere girerken bunları elinizde taşımak görgüsüzlük algılanır. hepsini satıp pahalı bir saat alın osiz uğraşmadan bir şeyleri gösterir.
biri her içtiğinde, öbürü onu kaybettiğinde, beri ki onu boş bıraktığında, diğeri de çok konuştuğunda zarar veren dörtlüdür. şeker, tuz, un üçlüsü gibi dikkat edilmesi gerekir.
genelde bara gelen erkek kişisi bar taburesine oturur oturmaz cebinden bu dörtlüyü çıkarır. kadınlarda mesajı alır ve direk bu erkek kişisinin etrafını sararlar.
Bunlara Çakmak ve güneş gözlüğü deeklenince başbelası altılı olurlar. Eğer Yanınızda bayan varsa masaya koymak yerine Çantasına koymak daha uygun olur.
tam olarak böyle bir şeydir;

http://www.itusozluk.com/...aketi-uclemesi_200613.jpg
Bir erkek için olmazsa olmazlardir. Ama cepte oldukları sürece.
gittiği cafede nargilesini söyledikten sonra kız kesme işlemine başlayacak olan kekonun vazgeçilmez dörtlüsü. kahvesini yudumlarken de swarm hesabından hatun profillerini tarayacak.
gorgusuz kekodur.

bunlara kanan kizlarin aklina sasarim.
Görgüsüz mörgüsüz çoğu zaman işe yaradığı maalesef görülmektedir. Allahın hırbo inşaatçılarıyla sırf mercedes arabası var ve sana ayfon aldı diye gezip tozan kızlar sanki bizim türk kızları değil arkadaş.
Üniversitenin ilk günü hoca derste bu okulla ilgili gözünüze en çok çarpan ayrıntıyı merak ediyorum dedi.
Baştan başladı herkesin cevaplarını dinliyor.
Sıra bana geldi.
Telefon üstüne cüzdan üstüne sigara üstüne araba anahtarı koyup yanlarına da gözlüğünü bütünleştiren öğrenciler dedim.

ilk gün anısı başrol dörtlüsü.
Bana hiç çekici gelmeyen hatta tiksindiren dörtlüdür.
Kredi kartı yeterli aslında.
nargile dumaniyla halka cikartmaya da çalışıyorsa gidin ense köküne allah ne verdiyse bir tane yapıştırın.

o degil de sigara paketi büyük ihtimal ya boştur ya da 3 aydır bu ibinenin yanında mekan mekan dolasiyordur.

(bkz: bi bitmediniz amk)
Siyah beyaz eşofmanı ile pazar günü sabah serpme kahvaltıya giden kodamanların Masanın üzerine bıraktığı itemlerdir.
Marlboro iphone6 bmw anahtarı kabarık cüzdan dörtlüsüdür.
Keko starter pack.
Gotumuze mı sokalım sayın amina koduklarim?
ikisine sahip oldugum dortludur. sigara ve telefon. parayi cepte tasiyom amk.
oha ya. nasıl hemen görgüsüzlüğe kekoluğa vurabiliyorsunuz bunu? pek param olmadığından şu sıralar cüzdan taşımıyorum ve arabam da yok ama bir yere oturduğum zaman mutlaka sigara, çakmak ve telefonu çıkartıp masaya koyarım. eve gelince de yaparım aynı işlemi. arabam ve cüzdanım olunca da aynı işlemi yapıcam. cepte taşıyıp da rahatsızlık mı duyalım yani nedir? amacınız nedir arkadaşlar? sigara cepte olunca zaten ezilip bükülen bir şey. telefon ve anahtar rahatsız eder. cüzdanda kırılıcak bir kart olabilir. hadi olmadı cüzdanın kendisi yıpranır. masaya koymayıp da ne yapacak bu adamlar? araba anahtarı dışında ise elde tutanlar konusunda haklısınız. anahtar batan bişeydir. batmasın.