bugün

sığ sözlükçülerden sadece biri.
(bkz: fed10)
(bkz: mandaf10)
emniyettekiler arada buraları okusa fena olmayacak dedirten şey. ip numarası falan derken ne olduğunu anlamasalar mesela ne güzel olur. şakası bile mide bulandırıcı ki şaka yapmama ihtimali de var. merak edenler için; (bkz: 95 li kızla cinsel ilişkiye girmek)
şimdi baktım da o iğrenç girisini iyi oylayanlar da var. bundan sonrası içimden...
rapçi adı olarak algılanabilendir. 2pac, pit10 filan...
hoşgelmiş 7. nesil yazar. *
ismiyle müsemma kişi. ne söylersen boş, inadım inat götüm iki kanat felsefesinde ilerleyişi son sürat devam ediyor. yolu açık olsun.

kendisini kaale almamanız tarafımca salık verilir, zira kişilere karşı saygı ve terbiye yoksunu olduğunu sizi ve söylediklerinizi hiçe sayarak fazlasıyla belli ederek seviyesini bir kez de yüzünüze göstermekten çekinmeyecektir.
belli olmaz belki yanıt bile vermeye tenezzül etmeyecektir.

(bkz: boş adam)
sevilecek yazardır her yazar gibi. ölümlü dünyada...
chp taraftarı olmasına rağmen partisini pek takip etmeyen yazar.
chp nin dava açtığı 2b yi proje olarak sunması entrysine kaynak götüm diye bakınız vermiş. arkadaşın bizzat kemal kılıçdaroğlunun 16.04.11 tarihinde yaptığı açıklamadan haberi yok sanırım. önce takım tutar gibi tuttuğun partini takip et. sonra o şekilde bakınız ver.

http://www.posta.com.tr/s...kladi.htm?ArticleID=69354
(#11611615) bana fena kızmış yazar.

tamam kanka, sakin, sana demedim ben!
ak parti'yi sevene troll diyen yazar.
allah akıl fikir versin.
(#14264052) çok kızdığı yazarların altına ilginç, kendine özgü hakaretler üreterek entry ler giren, yaratıcı ve öfkeli yazardır.

edit: ayrıca (bkz: kemalistlerin küfürden başka birşey bilmemesi)
#18365395 çok basit canım kardeşim, aşık olmak farklı, aşık olmak daha masumane bişe heralde. yani bağalamak için ilk etapta hatun kişisi karşısında takınılan tavır heralde. yani öyle benim bildiğim.

aruzlamak ise biraz daha değişik, direk hatun kişisine yoğun bir şekilde hissedilen " lan burda olsa da bi sağlam çaksam ya" durumudur.

bunu bütün hatun milleti bilir, ha sığır olanları hala daha "aa beni istiyo, özledi heralde canım yaa, evet tatlım keşke bende orda olsamda sana çorba yapsaaam, başımı dizlerine koysaaam" tarzı şeylerle geri bildirimlerde bulunuyor. *

şahsen ben, bu arzuluyorum lafını, pavyonda dahi kullanmam, sen sen ol sende kullanma.ahmet kuralolsaydı aynen şöyle derdi heralde;
arzuluyorum ney laaann
Doğum günü kutlu olsun yazarıymış, ayrıca nick benzerliğimiz olan yazar.