bugün

başlık başıma.toplumlara göre değişen yargıdır.
başlık sahibide troll olmaya çalışıyordu. hakkında hatırladığım son şey o.
(bkz: hiçbirşeyeboşunaiçlenmeyenadam)
dini sömürüp kendi istediği şekilde yorumlayan, kuran-ı kerim'de yazılanları nalıncı keseri misali kendine yontan, uçkuruna sahip çıkamayan, sakal bırakınca müslüman olduğunu zanneden, insanlarımızı güzel dinimizden soğutan şaklabanların yaptığı eylem.

gerçi hemen bi imam nikahı ile kılıfına uyduruyorlar ama neyse.
tecrübe etmiş şahsın konuşmasıdır.
her eteğini diz sütünde yapan 95 linin cinsel ilişkiye girdiği zannedilmesinden kaynaklanan yanlış anlaşılmadır.

not:verdiğim eksi''15 yaşında olan ve o plajlar yerine kuran-ı kerim kurslarında okuması gereken, arapça lisanına vakıf olması gereken çocuklarımız'' tabiri nedeniyle verilmiştir bilginize sunulur.
gecici maddenin geçmemesi durumudur. (bkz: ne içtiysen panzehirini yapsınlar)
ergenlik zamanının içinde bulunan bir kişi hakkında piyasaya düşmek kadar aciz bir cümle kullanarak hakaret eden kişinin dini sömürerek yaptığı boş iş. eminim ki o kızı/kızları hayal edip bütün gün elin sikinde dolaşıyorsundur. piyasaya düşmüşler ya.****

dütdürüdüdüdüt: zoruna gidenler olmuş. adam olana çok bile bu laflar ama neyse.
kuran-ı kerim i okumuş olanların neden tepki gösterdiğini anlayamadığımdır.
15 yaşındaki kızların yüzde doksan beşi regl oluyor. cinsel ilişki kriteriniz kadınlık olgunluğuna ulaşmış bir birey değil miydi müsloşlar?
karşı tarafında isteği olduğu sürece , sorun olmayacak zevkli eylem.
Aile terbiyesini ciddi bir şekilde alamamış gençlerin yaptığı budalalık. Bu gerek zorla, gerekse 15 yaşındaki kızların isteğiyle yapılıyor. Tamamıyla aptallıktır. Böyle bir şeyi yaşamamak için zincirdeki en zayıf halkayı onarmak gerekir.
95'ten kasıt meme ölçüleri ise bi sakıncası yok. aksi durumları yapanın çükü kesile, götüne sokula.
mevcut yasalar gereği suçtur.
(bkz: başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin)
sandalyeye oturduğunda ayakları yere değiyorsa e birazda meraklıysa denenebilir.

edit: yediğimiz onca küfre karşılık şöyle düşünülmesini sizlerden istiyorum..
1995 doğumlu kız 15 yaşındadır..
bundan yıllar evvel yine bir 15 yaşındaki kız ile 30 yaşındaki cumhurbaşkanımız evlendiğinde o sapkın sapık olmuyorda onun yaptığı bu yozluğu dillendirdiğim için ben mi kötü tu kaka oluyorum anlamak mümkün değil..
birde lemanda 14 yaşındaki kıza tacizinden ötürü hüseyin üzmezin bir karikatürü vardı tabureye oturtuyorum ayağı yerer değiyorsa vs.. gibisinden bulamadım..
deneyenlerin ya da denemeye meyilli olanların hepsinin pislik ve orospu çocuğu olduğu eylem.
(bkz: franck ribery)
* * * * *
(bkz: gecici maddenin 95 li bir kiz olmasi)
(bkz: imitasyon)
(bkz: perşembe pazarı)
arapça lisanına vakıf olması gereken 15 lik kız ne ya.
alan razı veren razıysa hiç birimizi ilgilendirmeyecek durum.
alan razı veren razıysa 10 yaşındaki çocukla da normal olması gereken ilişki. orospu çocuklarının tanınmasında da oldukça etkilidir. enseliyeceksin bunların hepsini göndereceksin hapishaneye, herkes birer birer düzerken bunları hiç sesini çıkarmayacaksın. eğleneceksin.
deneyen şerefsizin kaba etinden kan alınmasıyla sonuçlanır. ha bi de linç edilebilirsiniz o kızın ailesi ve tanıdıkları tarafından tabi.
iki tarafta sevgili ise ve mutlu ise, siz ne karışırsınız lan denilesi durumdur.
tabikide korunun arkadaşlar.
kanunen suçtur. dolayısıyla bu olayı övmek/savunmak da suçtur.
(bkz: 1 95 lik kızla ilişkiye girmek)
yaşlar işin içine girdiğinde herkesi ilgilendiren durumdur. aslında konu iyi sözlükteki sapık orospu çocuklarını tanıtıyor.