bugün

bir gün lcd televizyon a marka basacağını önceden düşünmüş olsa böyle bir marka yaratmazdı bu insanlar.
32 ekran tv leri çok kullanışlı güzel olan marka.
çok iyi bir marka. garanti olayında son noktalar. 3 sene evvel migros tan bi ses sistemi almıştım. kadın 3 ay içinde değişebilirsin demişti ve ben 3 ayda bir değiştiriyorum. ne yapayım aynı modelden sıkılıyorum...
turkiye berberler ve kuaforler federasyonu nun en sevdiği televizyon markası.
ses sistemi mükemmel ötesi kalitede olan, en azından kendimi şimdilik şanslı saymama neden olan tüketicinin değil de tüketicinin cebinin dostu olan üretici.

yalnız kendi sitelerinde bile neler ürettiklerine dair bişey yok, o ilginç.
4 seneye yakın bir süredir 5+1 ses sistemini kullandığım firma. O zaman 99 (evet 99) ytl gibi komik bir fiyata almıştım. ses kalitesi üst seviye markalar kadar mükemmel ve 4 senedir hiç performans kaybı yaşamadı.
200 tl'ye alınmış 55 ekran tv'yi renk kartı arızalandığı için 100 dolara tamir eden teknik servise sahip firma. uzak durunuz.
1998 yılında ailem ilk aldığında bilinmeyen marka olduğu için tepki gösterdiğim,iki gün içerisinde sorun çıkaracağını beklediğim; fakat yıllar içinde beni fena halde utandıran, evdeki 5 tv arasından(4'ü büyük marka)en sorunsuz ve en çok olarak hala kullandığımız;ardından vcd'sini de aldığım ve onu da hala sorunsuz kullandığım bir marka.Ayrıca bu marka,türkiye'de tv piyasasındaki fiyatları kırarak ekonomik fiyatlı tvlere de geçişi yapmıştır.Kısacası büyük marketlerde tv promosyonlarını başlatmıştır.
zamanında birincisi 300, ikincisi 400 tl gibi bir paraya satın alınan 72 ve 84 ekran iki adet televizyonu senelerdir aslanlar gibi çalışan fason markadır. ucuz fiyat sadece boguk ses olarak kendini belli eder. ha bir de, bu televizyonların tüplerinin dışbükey olan ön yüzlerinin önüne düz bir cam eklenerek flatlarmış gibi yapılmıştır.