bugün

altıncı nesil bir yazar. koştursun efenim sözlükte.
nick'i ile antony and the johnsons'ı hatırlatmış yeni yazardır. *
hoşgelmiştir. ve cool adama ilk çemkiriğini gerçekleştirmiştir. sözlüğe çoktan ısınmıştır yani. * #7225083
evet kendim ile igili bir entry girmenin zamanı geldi sevgili sözlük.

shootmewheniamhappy milleyetçi bir yazardır ama faşist değildir. kürtlerle sorunu yoktur ama kürtçülerden nefret eder. bu kürtçülerin büyük bir bölümü kürt bile değildir. bunu bir kaç entrimde bm yaptığı anketleri kaynak göstererek belirtim. şimdi benim fikir savunması yapamadığımı söyleyen bir yazarın önce kendisinin bir fikri olması gerekmektedir. neyse bu konuyu uzatmaya gerek yok bir söze bakarım sözmü diye bir de söyleyene bakarım adamı diye ikisede olmadığına göre başka konulara geçelim...

ilkokul 8.ci sınıfa kadar ingilterede okumuştur. türkçeden önce ingilizce öğrenmiştir bu yüzden bazen yazım hatası yapmaktadır ki kusura bakmasınlardır. aynı zamanda anadolu lisesi mezunudur, şu günlerde ise hem çalışıp hemde yüksek lisansı yapmakla meşguldür.

bir diğer konu 8 sene boyunca fenerbahçe tribünlerini kovalamıştır. içerde dışarda bütün maçlara gitmiştir hala hayatı izin verdiği ölçülerde kovalamaktadır. bunun için bu şahısa tribün ile ilgili bir yazı yazacaksanız en azından bir kaç deplasman görmüş olmanızı beklemektedir aksi takdirde cok da ciddiye almıyacaktır.

13 sene profesyonel basketbol oynamıştır en son 2.ci ligde olan ışık spor da oynadığı görülmüştür ve hala spor yapmaya devam etmektedir. evet sevgili yazarlar şimdi yazdığım yazıları buna göre değerlendirirseniz sevinirim...
(#7257708) den (bkz: ah ben var ya ben) ekolünü izlediği anlaşılan yazar.