bugün

Boku no hero ile beraber ilkbahar sezonunu açıyor, eğlenceli bir sezon geçireceğiz.
Ereenn!! Diye bagirmasini ozledim levinin. Ama izleyeli cok oldu amk ya. Neyse gec olsun guc olmasin.
Bu günleride mi görecektik. Vay be.
Ulan bi kızı bu kadar beklemedim gel artık.
Güzel bir dönüş yapmış gerçekten.
Şimdiden bir sonraki bölümünü heyecanla beklemeye başladım.

Ama tabi yine sezona girerse 3. sezon 2040 falan mı gelir acaba diye korkutmuyor değil. Umarım güzel bir şekilde devam eder.
tüylü titan ne ayaktı bro ya...

mangayı 1.sezon sonları gibi bıraktım sonrasında neler döndü bilmiyorum.

birisi aklımda ki soru işaretlerini hayvan titanları vb spoiler vererek özelden açıklasın lütfen.
Hiçbir şeyi beklemedim, seni beklediğim kadar.
Aynen.. levi number one.
levinin delirip o devi hoşafa çevirdiği sahneyi hatırladımda şimdi. adam harbiden king kardeşim.
gel artık levi.
üşüyoruz reyiz .s
bitiyorum şu ending song a ;

http://www.youtube.com/watch?v=Z4N4sCVbRdM

işin ilginci yorumlarda fark ettim, yorumlardaki versiyonlar yani tamamen doğru değil ama sözlerin bir kısmı ingilizce bir kısmı Japonca . yıkıldım resmen , wait tomorrowlar falan. daha deep geliyor anlamayınca sözleri .
Vay amıssına şeklinde izlemeye başladığım sezon. Bitince birkaç yıl daha bekleriz artık.
şimdi bu sezon da bitecek demi? :/
2.8 için konuşacak olursak ;

Eren tarafında yine bir değişiklik yok . Durum analizi yerine sağa sola atar yapıp , amınıza koyacağım hepinizin modunda takılmakta . Reiner ve berthold un amacı ne , neden duvarları yıkıyorlar , titan gücünü bunkadar kontrollü nasıl kullanabiliyorlar bir gözlemle laf al bir öğren be arkadaş .

Ymir ne yapacak, reiner lerin tarafına mı katılacak belli değil. Tek derdi crista - aka historia - . Görevi onu korumak . Pozisyonunu ona göre alacak. Titan hali de kızın kendisi gibi çok garip lan.

insanlık - ya da bizim keşif birliği - gerçekten çok az bilgi sahibi. Bu duvar kilisesinin acilen çözülmesi gerekiyor. Yine bir sürü adam kaybetmek için yola koyuldular o da ayrı bir iş.

Mikasa o kadar güçlü bir karaktersin de nedir bir atkı verdi diye erene tapmak arkadaş ? Biraz az tak şu manyağı .

Neyse efendim keşif birliği bizimkilere gelene kadar titanlara yem olur gibi geliyor bana . Erken harekete geçerler zaten . Eren bir yolunu bulur , mikasa falan kaçırır onu. Kalan 3 lü de kaçar gider .
Eren'in annesinin yaşadığına inandığım anime. Annesini yiyen titan'ın aslında erenle kan bağı olan birisi olduğuna inanıyorum. Ayrıca maymunun da eren'in evcil hayvanı olma ihtimali var. Yada çok dönüşen gizli bir kardeşi.