bugün

sözlüğe üye olduğu gün zirveye katılarak kendi çapında bir ilki başaran yazar..
ayrıca nick aramış bulamamış şaşırmış da bu nicki almış, yermiyiz len biz..* *
kgb ajanı olarak şüphelendiğimiz * yazar arkadaşımız.
on entryi bir araya getirip yazar olamayan yazar.. tüf sana ne de olsa 3. nesil değil misin? *
an itibariyle yazar olmuş manken vücutlu, satıcı kılıklı, erdoğan teziç yalakası yazar..
internet cafe köşelerinde need for speed oynamaktan kurtarıp sözlüğe kazandırdığım kardeşim yazar..
iyi , alakadar ve ilgili sohbeti olan güzel insan.coşar coşturur bunyeleri dikkat çekesi.
yokluğunda prangalar eskittiğim, kulağımdaki sessizlik için teşekkür ettiğim, birinci yılını kutladığım yazar.. *
nick altını essagan ala gazugunun doldurğu yazar kardeşimiz..
(bkz: az yazıp çok okuyan yazan yazar)
hareketli neşeli kendini belli eden yazar.haydin çaya zirvesinden sonra haydin lahmacun yemeye zirvesi yaptığımız yazar
canayakın, sempatik yazar. çok gülüp, çok eğlenmişizdir sağolsundur.*
seni hiç unutmadım..ağzını burnunu kırcam senin!*
tavlada sürekli taşların yerini değiştirerek beni yenen yazar.taşını kırmadığım halde bir bakıyorum bir taşını kırığa çıkarmış sonra nerdeydi bu taş diyerek kafasına göre yerleştiriyor yazarı. zar zor yendi, yinede tebrik ederim*.
zirvenin şaşkın adamı , 2 sadık dost... bilmem ne adlı kafa yazar ile değişik bir sinerji yaratmış , tavlaların efendisi. ayrıca rock - rep olayını sentezlemiş , bence bı konuda teomandan sonra en büyük aydın kişilik. tanıştığıma memnun olduğum kainatin en cicis cucus cancisimdir. *
zirvede tanışılmış, tanışıldığına memnun olunmuş yazarı. ayrıca harbi harbi şaşkın olan yazar. nickini yazdı kağıda, bir tarafına yapıştıracak onu da ters yapıştırdı. ''oldu mu?'' dedi. ''senin nickin neydi?'' dedim. ''şaşkın'' dedi. '' olmuş olmuş. tam uymuş.'' dedim.*
nick altına şiir yazıldığını bize öğreten yazar.* **
Aşk şarabı içmesi hoştur şaşkın
Şarap peşinden koşmak boştur şaşkın

Bir o yana bir bu yana yatma şaşkın
Tenhalarda menhalarda bitmiş aşkın

Şaşkın sana ne dedim sen ne yaptın
Dün gece gördüm seni ters yola saptın

Sana başka sözüm yok bu alem içinde
Bir alemsin şaşkın sen alem içinde
(bkz: alexander shaskin)*
harika kahka atan, neşeli, dost canlısı yazar. 4'lü bir tayfanın üyesi, geleceğin matematik mühendisi.
gözyaşlarımla susledim şiirlerimi,
düşen her damla arttırdı nefretimi,
dile geldi, kan kustu kalbim,
kalemim hançer tadında kanatsın yüreğini.
bu dizeleri nereden nasıl çıkardığın sorunsalını yaratan şair uuser.**
allah'ım insanları bu adamın çenesinden korusun. anasının karnından düşük çene ile doğmuş yazar. dakika da 1500 kelime konuşabilen yazar..
onun da sivas'lı olduğunu öğrenince ..amannn sözlüğü harbiden sivas'lılar basmış dediğim yazar.toprağım kara kaş kara göz tam sivas'lı benim gibi.
yazacak yazı bulamadığım yazardır. * ama yılmadan usanmadan yazmaya çalışacağım... bir gün olacak.
zirvede tgbers'i tavlada yenen, o yendikçe benimde sevindiğim, ilerleyen oyunlarda da sevincime sevinç katan yazar olmuştur. helal olsundur tgbers'i yendiği için. ama sadece tgbers'i yendiği için... eşşeğe yenilmiştir o ayrı bir konu tabi... tamam tamam sustum... *
6 mayısta bakırköy'de zirve düzenleyelim zirvesinde tavla da 7-4 yenildiğim eğlenceli sempatik muhabbeti saran yazar. * *
yaşını duyunca şokları yaşadığım yazardır. * * *
(#1631825) nolu entrysini yanlış nick altına yazan yazardır. * * *