bugün

akordiyona benzer bir görünüme sahip olan köpek cinsidir.

http://home.texoma.net/~h2358/Hargo%20Shar-pei.jpg
kırışık derisi ile ütü reklamlarının vazgeçilmez oyuncusu.
aktif, oyuncu bir köpektir.mükemmel bir koruma köpeğidir.temizdirler.tuvalet eğitimi çok kolay verilir bu cinslere.yaşlandıkça o çekici kırışıklıklarını kaybederler.
Nesli tükenmek üzere olduğundan dünyanın en nadir bulunan tür diye guinnes rekorlar kitabına girmek üzereyken kampanyalarla koruma altına alınıp sayıları çoğaltılmıştır.
yuzund surekli, "kim getirdi lan beni dunyaya, ben babamin seyinde spremken daha mutluydum" ifadesi bulunan bir cesit kopek.
cin asilli bir kopektir. kirisikligini havlularin arasinda kamufle olmak icin kullanir. oyuncu bir kopek almak isteyenler tabiki golden almalidir ama bu kopekcigin de cocuklarla iliskisi iyidir.
yazar notu: sisko somon kadar kararsizsaniz ve sevginiz bir tanesine cok gelecekse ikisini de aliniz. o oyle yapacak.
çok uzun süredir sahiplenmek istediğim ancak doların yükselmesi akabinde fiyatını katlamasıyla beraber bi türlü alamadığım köpek cinsidir. buradan istanbul içinde kendi shar pei'si doğuran ve bana bağışlamak isteyen yazarlara sesleniyorum. mesaj bekliyorum efenim
bir dönemler sahip olduğum ama daha sonra ölmüş olan köpek ırkıdır. güzeldir evde beslenebilcek en hoş köpeklerdendir.
derisi buruş buruş bir köpek cinsi.
çin köpeği.