bugün

Lucescu nun direktorlugunu yaptigi kuluptur.
dün hazırlık maçında lyon'a 4-1 yenilmiş kulüptür. şahtar'ın tek golünü de bizim eski kazıklardan dentinho atmış.
fenerbahçe'nin rakibidir. evet.
Feneri fena zikertecek takım .geçmiş olsun kuşlar .
fenerbahcenin eleyecegi takimdir.
fenerbahçemizin eleneceği takımdır. ben böyle şansın ta..
bir galatasaraylı olarak önce fenere başarılar diliyorum.

gel gelelim rakip güçlü. her sene şampiyonlar ligine katılmayı alışkanlık haline getirmiş bir ekip. kolay olmayacaktır. shakhtar takımı büyük disiplinle oynayan bir takım. geriye dusse bile maçı bırakmaz.

fenerin defansı çok kötü. adamlar kontra ve yan toplarda ustalar. 11 kişi defans yapan takımların bile kilitlerini takım oyunuyla acabiliyolar ki bunu bate borisov gibi sağlam defansif ekibe attıkları 7 golden dolayı gorduk.
Shaktarın zayıf rakibini yeneceği maçtır .
Zor ama Fenerbahçenin eleyebileceği bir takım.
Fener'in eline utanmadan verecek Ukrayna aygırı.
fenerbahçemizin dişli rakibidir, iyi oynarsak turu alacağımıza inananlardanım
(#28528990) dedim dedim bana inanmadınız bak ne oldu şimdi ?!

malesef fener ronaldinhoyu dahi alsa shakhtarı yenemez. bunu bir başka takımı destekleyen biri olarak söylemiyorum. öz eleştiri yapacak olursak, gs olsun, fb olsun, bjk olsun, trbzn olsun avrupada bok gibi oynuyor. oynayamıyor. lucescu yönetimindeki fena bir takım olan donetsk bana göre turu alır fenerden.
paraları Avrupa'da başarı diye Saçan kuşları korkutmuştur.

Ulan daha önemli yıldızlarını kaybetmiş, karışıklıkların beşiğindeki bu takımdan tırsıyorsunuz o zaman kimi Yeniceksiniz?

Sanki real, Barca çıkmış yok deplasman çok zor geçermiş yok sistem futboluymuş eee yani kimi getirelim young boys mu diycem ?
Daha komik olacak ...
bunca zaman adına başlıklar açılmış avrupa futbolu'nda son on senede adını sıkça duyduğumuz ukrayna'nın güzide takımı.

yalnız ne enteresandır ki hakkında açılmış tüm başlıklar "shakhtar" değil de "shaktar" olarak girilmiş. bu konularda aşırı hassas naif bir kardeşiniz olarak özel isimlere yapılan yanlış yazım, kullanım ve imla hatalarını saygısızlık olarak addettiğimden ötürü, bu minvalde yeni oluşan gündem itibarıyla bir kez daha "shakhtar donetsk" kulübüne karşı yapılan bu ufak gözüken ancak zihinlerde derin izler bırakabilecek potansiyele haiz hatayı esefle kınadığımı belirtmek isterim.

bu arada shakhtar donetsk ve fenerbahçe isimleri yan yana gelince aklıma ne hikmetse kaşık pozisyonu geldi.

(bkz: kaşık pozisyonu)
(bkz: shakhtar donetsk in fenerbahçeye döşeyeceği boru)*
eski gücünde değil.
(bkz: Luce Geliyor).
fenerin içerde gol yerse geçemeyeceği takımdır.
oyun sitili olarak 2002-2004 yılları arası beşiktaş ına çok benziyor. devre başlarında yana yakıla hücum yapabiliyorlar. savuna yaptıklarında da çok feci bir şekilde hücuma çıkıyorlar.
Saracoglunda UEFA kupası alan takım değil mi bu ya auhahahu hasta haliyle feneri cebinden çıkarır.
Zayıf rakibini saf dışı edecektir,inşallah.

o zaman görürüm ben persi,nanicileri.

hayaller persi,gerçekler tam tersi..
Fenerbahçe'ye pomlamasyon yapacak futbol takımı.
Şaktır donetzkii şeklinde telaffuz edilir.
Bu sene elemelerde zorlanmadan şampiyonlar ligine kalacak olan takım.
Fenere gömecek takım. (bkz: ayy hadi inşallah)
Fenerbahce takiminin sampiyonlar liginde eleyecegi takimdir.