1. 1.
  hepimizin küfür dağarcığına yaptığı katkılarla tanınan ünlü şair adamdır.
  1 ... god hates us all
 2. 2.
  dakikalarca sövebilen ve sözlerini de yazayım tam olsun diyen babayiğit uuser'in uçurulmasına sebep olabilecek kahraman.
  ... kerrat cetveli
 3. 3.
  Yeni bir 2010 versiyonu cikmistir. Bir yerden sonra beyin kalmaz, bagira bagira kufretme olayidir. Seviyesiz de olsa, siniri bosaltmak icin genc yasta islevlidir. Ayicadir, krocadir, yine de erkekler icin komiktir

  https://video.uludagsozluk.com/v/sezai-abi-13200/

  &feature=related
  -1 ... row neen
 4. 4.
  --spoiler--
  ulen ağzını yüzünü siktiğiminin pezevengi! senin ananın amına koyarım. eniştesini götünden siktiğimin orospu evladı. dalağını atardamarını mirkelanı siktiğimin piçi, ölmüşünü geçmişini siktiğimin ibnesi, ebesini siktiğimin evladı, amcık ağızlı pezevenk. yarrak hasan. amını damını siktiğimin jokeyi, kuponunu siktiğimin kumarbazı.

  senin oynayacağın altılının amına koyayım götoş! götünü siktiğimin iblisi. sktir ordan keranecinin çocuğu! kulağını siktiğimin sefili, burnuna verdiğimin dilencisi. sümüğünü siktiğimin orospu evladı. götünü bokunu siktiğimin teröristi, anarşist pezevenk seni. tipini siktiğimin lavuğu! götüne koduğumun militanı. amcık hoşafı seni.

  ulen... ben seni futbolcu yapanın amına koyayım. sol ayağını siktiğimin yavşağı. moloz! senin oynayacağın topun amına koyayım. sibobunu siktiğimin iti. senin verdiğin pası götünden sikeyim amcık ağızlı pezevenk! taktiğini siktiğimin puştu, gavurun dölü bizans soyu.

  köpoğlu köpek senii. amını eşek siktiğimin kristiriği, saçını siktiğimin denyosu, kılığını siktiğimin kıtıkiyözü, siktir ordan orospu çocuğu, kapat lan bilgisayarı amına koduğumun evladı! telefon para yazıyor puştun çocuğu. klavyesini mausunu siktiğimin piçi, götüne apandist soktuğumun çocuğu.

  senin ananın kartını sikerim. amcık ağızlı. babanın götüne seks kartı taktığımın evladı. kapat amına koduğumun çocuğu! kapat lan bilgisayarı! sie! amına kodumunun pezevengi. göth... götüne kodumunun internet manyağı, sie!
  --spoiler--

  bu muhteşem metnin sahibidir kendisi.
  1 ... ben hakimim masum bey
 5. 5.
  Sezai abi bizi bu konuda aydınlatır mısın kısmını cem yılmaz'ın söylediğini ve sezai abinin derin bir nefes aldıktan sonra küfre abandığı saçma dahi olsa arada sırada güldüren bir ses kaydna imza atmış abidir.
  ... dunyanin en mutevazi adami