bugün

koskoca peygamberin örümcekler tarafından kurtarıldığına inananların zoruna gitmiş insanlardır.
(bkz: yahya çavuş)

milletin geçmişini karartmıştır 40 kişi ile.
halk ne masallara ınanmıyor, boyle bır seye ınansın cok mu !
(bkz: adrenalinin insana yaptırabilecekleri)
yaklaşık 258 kiloluk şey sana binsin isterim..

şöyle düşünmekte fayda var.. bir örneklendirme yapalım..

bir pitbull sizi kovalıyor ve önünüzde 2 metrelik bir duvar var..

ya o duvara tırmanacaksınız ya da götü kaptıracaksınız..

işte o durumda o duvar nasıl tırmanılırsa o mermi de o şekilde taşınır..

bizden de güçlü kuvvetli ve yürekli insanlar çıktığına inanın.
(bkz: Yaşıyorum öylese cahilim)

(bkz: Savaş ile savaş sonrası imanda fark vardır)
götünün üstünde ceviz kıran böyle ruh hastalarına rağmen bu vatan kurtuldu seyit onbaşıların sayesinde eline sağlık onbaşım.
bu ülke ve bu ülkenin geçmişi, zaten hali hazırda "olsa olsa masallarda olur" denebilecek kahramanlıklarla süslenmiştir. tahminimce bir gecede bir milletin alfabesini değiştiren, gemileri -tüm dünya otoritelerinin üzülerek kabûl ettiği üzere- karadan yürüten masal kahramanı zannedilen gerçek kahramanlarla doludur.

işkembeden atmakla, egoya sponsor aramakla tatmin olunmuyor malesef. masalı gerçeği artık herkes ayırt edebiliyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Seyit_Ali_%C3%87abuk
(bkz: espri yapamayan adam sonunda espri yaptı)

gülüyorum bu entry'e ancak, yapacak bir şey yok.
benim ulan o cahil.yazık ki seyit onbaşı böyle oturduğu yerden maval okuyan rezillerin dillerine düşmüştür.
çanakkale savaşı en büyük masal olmalı o zaman inanmayanlar için.
çanakkale'de 253 bin şehit boşa mı verildi?
topsuz, tüfeksiz, azıksız ne çilelerle kazanıldı bu savaş.
insanlar birbirinin ayaklarını zincirle bağladı "kaçmayalım" diye.
sizin götünüz rahat tabi.
ömrünüz boyunca rahat yaşadığınız için, kıtlık çekmediğiniz için,
ne malın ne memleketin kıymetini biliyoruz.
(bkz: halter dünya rekorları)
(bkz: impossible is nothing)

http://www.halter.gov.tr/sayfa.aspx?id=75

REZAZADEH Hossein 263kg kaldırmıştır.
kendisine inanmayanlar başkalarına da inanamazlar.
(bkz: kokarca başlıkları)
seyit onbaşının o mermiyi kaldırmadığına dair hiçbir kanıt göstermeyen kişinin, tarihsel bilinci zayıflatma amacıyla uydurduğu masaldaki tarihine bağlı "cahillerdir".
(bkz: hayalbaz)
276 kiloluk top güllesini tek başına kaldırıp boyundan yüksek bir yere yerleştirme hikayesine inanan insanlardır. onlarca halterci var biri bile daha 200ü göremedi müslümanı da dindarı da hristiyanı da... burda sizce de bir yanlışlık yok mu?
(bkz: yalan atan yazarın dramı)
Asıl sen cahilsın!Kaç yaşındasın bilmem ama ben 14 yaşındayım, bu halimle anlıyorum neler olduğunu!Eğer insana adrenalinin yaptırabileceklerine bakarsan anlarsın!Insan o anki heyecanla bir arabayı bile yerden 5-6 cm yükseğe kaldırabilir.
allah isterse olur abicim.
aslında çanakkale masalına da inanmamaları gerekir. yoz, batı kuyrukçusu tipler buna da bir mantıklı açıklama bulacaklardır elbet...

yoktur öyle bir şey. ingilizler isteseydi geçerdi. allah yok, din yalan...
250 gr beyin sahibi olup tabi ki o beyni sadece 250 gr için çalıştıran yaşam içerisinde sadece yürüme kollarını hareket ettirme ve dahasında değerlerine ait hiçbir bilgi sahibi olmayan sıfatların söyleminden oluşan safsatadır.biraz saygı.
sevgiler.
masal olduğuna inananlar vikipediden araştırıp iyice öğrensinler. kendilerini daha fazla rezil etmesinler.
Denizliye gelseniz size 230-240 kg kaldıran kamyona tıra yükleyen hamballar gösteririm Afyonlu hamballar, ama hamballığın ha sından anlamadığınız için yalan yanlış gelebilir,
Şahsen ben 128 kiloyu gördüm ham bez olarak.
Gerçektir. insanda iman güçü olduktan sonra yapamayacağı bir iş olduğunu düşünmüyorum.