ilginç bi durum gibi görünür tabi. ama bir o kadarda doğaldır. yatakta rahat uyumak onun bahanesi olabilir.

ayrıca "ağzına verilen kızdan soğuma" probleminide yaşar bu adam. bunlar hep sinema işte...
çok film izlemiş adamdır...
Çok çok afedersiniz ama ; siktiği ellede yemek yiyor daha neyin kafasını yapıyor bu adam ?
(bkz: true story)
an itibari ile sevgilisini aldattığı ve her an telefonun çalmasından korkan adamdır.
boşaldıktan sonra hemen yatağı terk eden adamdır.
http://www.capsverlan.com...amal_karikaturleri_56.jpg
tutucu beyinlerle gelisen yetisen erkekler de zaten seks yapip mutlu oldugu kadini hayatina dahil etmeme durumudur. karisi okan kadin da annedir mesala kadin degildir artim onhnla sevisilmez ayip seyler yaoilmaz uzaklasilir sessizce caktirmadan mutsuz olunur. disarida butun kadinlar kadindir ama icini titretir. ya bakip ic ceker ya da sakli gizli cirkin bjr ihanetle mutlu olmaya calisir.
(bkz: tomas)
*
sarılıp göğsünde uyuttugun kadınla sevişememek probleminin tam tersidir .
gerilla taktiği uyguluyordur.
seviştikten sonra yanındaki kadını görmek istemeyen erkektir. çünkü kadını küçümser, hem sevişir hem de değer yargılarına göre yanında uyumayı hak etmez ama asıl olan kendisine duyduğu suçluluktur.
riyakar bir ahlak tutumunu benimsemiş insandır(?).
deliler gibi asık olduğu kadınla sevişsin hele, goruruz onu.
durust erkektir. sevistigi kadinla uyuyup sonrasinda hic arayip sormayani ve hayattan cikarilani cidden mutsuz ediyor. artik boylelerini destekliycem.
orospudur.
aha işte bu benim valla uyuyamıyorum ya o gidecek ya ben aynı evde bile kalamam.
tek derdi bu olsun adamıdır.
Benimdir. Aynı anda dört kişiyle tek yatağa sığmıyorum naabiym. Gidin salonda kanepeye kıvrılıyorum amk.
adam değildir.
aha budur (bkz: cristian grey) (bkz: grinin elli tonu)
Eşekle milli olmuş adamdır...
eğer ki dost olarak sevişiyorsa doğruyu yapandır. aşk'ı araya sokmak istememektedir.
15 yaşına kadar annesi ile uyumuştur.
seviştiği kadına aşık olmayan adamdır.
Çok cool bişey gibi lan bu keşke erkek olsaydım seviştiğim tüm kadınlara böyle yapardım.