bugün

sağ altta ki bahaneyi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
tecrübesizlik belirtisidir.
sevişirken cep telefonu sessize alınır, ev telefonu açık bırakılır. hem böylece sizi arayan insanlarda bak yine sevişiyor bu düşüncesi yaratırsınız.
bi "sevişirken okunan ezan" değildir ama yine de tempoyu bozmaya yeter. canı cehennemedir.
konsantrasyon katili.
ısrarla çalmasıyla ünlüdür.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
erkeklerde kasık ağrılarına sebebiyet verendir. sık sık olduğu durumlarda prostat'a bile yol açabilir.
bu telefon bazen açılmak zorunda kalınır. nefes nefese açtığınız yetmiyormuş gibi partner illaki ekstra şebeklikler yapacaktır. artık şebeklik kısmını sen hayal et.
(bkz: siktir et telefonu)
eğer illaki açılması gereken telefonsa iki durumun da bir arada idare edilebileceğini iddia ettiğim durumdur ki zira arayan kendiliğinden kapatacaktır zaten.

-ahh ohh oh
-telefon çalıyor suphi..
-alooo ahhh ohhhh..ahh..güzelll çok iyiii..
-dıt dıt dıt dıııt....
en nerfret ettiğim durumdur. hem bütün atmosferi yerle bir eder,hemde arayan kişi hiç olmayacak biriyse* ilişkiyide yerle bir eder. ortamın içine sıçar bırakır.
arayan annesi ise torun geliyor şeklinde mesaj çekilebilir.
şarjı bitesice telefondur. sabitse, hattı kopasıca telefondur. allah belasını versindir. arayanın kötüne kamyon girsindir hatta. en bi sinir bozucu sahnedir.
sevişmenin en ateşli yerinde açık unutulan cep telefonu ya da ev telefonu başlar çalmaya. "sktiret, dünya yansa umrumda değil" dersin ve devam edersin mercimeği kavurmaya.. fakat bıkmaz uslanmaz o telefon ! arayan şerefsiz de inat eder, arar da arar. bi an, telefon açan kişiyi s.kmek ister insan ! o derece saçmadır. hele ki, telefonun melodisi ankara civarından bir oyun havasıysa , konsantre denen şeyden eser kalmaz.
harç da biter, yapı da paydos olur hatta.
velhasıl kelam, diyeceğim o ki, asla ve asla telefonu açık tutmayın, tutsanız da sessize alın, alsanız da titreşimi kapatın.
olayı anlatan arkadaş öyle dedi, şahsen ben yaşamadım.
eğer iki kişi birbirini sevip, konsantre olmuşsa o an umursanmayacak telefondur .
artistlik yapan yazarın durumudur... öyle ki; "ulan sevişelim de tek, telefon çalsın, razıyım." diye düşünen, sevişemeyen kişiler olabilir. göz hakkı diye birşey vardır.*
insanda zevk bırakmayan telefondur. kardeşim ayrıca madem öyle bir iş yapıyorsunuz, kapatsanıza telefonu.