bugün

Bu sene yapacağım beni mutlu eden eylem en azından yalnızlık çekilmez.
Edit:imla
üniversite de kız ortamı yaratılmayacak durum. sadece erkek arkadaşlarla takılınır kız çevresi edinemezsin çünkü senin kızın vardır.
ev arkadaşıysanız zamanla birbirinizi çekemeyeceğiniz eylemdir. her yerde de beraber gidilmez ki.
genelde kampüsistan benzeri kurgularda gerçekleşen, gerçekte cereyan etme olasılığı oldukça az olan ütopya.
En fazla 1 sene sonra ayrılacağınız bir durumdur.
Güzel bir hayaldir. Ama dediğim gibi hayaldir. Güzel olur tabii aynı üniversitede okumak. Geleceğinizi birlikte kurarsınız, iyice tanırsınız birbirinizi.
Eğer bir adım daha öteye gidilirse aynı evde yaşarsınız ki bunun tadından yenmez. karı-koca gibi olursunuz belli bir süre sonra.
Avantajları çoktur aslında. Birlikte yapılan bir yemek bile sizi mutlu eder.

Sonra anneniz gelir ''hadi oğlum uyan sabah oldu'' der.
(bkz: sözlük yazarların hayalleri)
aynı evde kalanları görünce şaşırılacak hadisedir.

3 yıl boyunca aynı ev ve düşünün gerisini, bir haremim eksikti.
(bkz: olmaz dediler yaptım oldu)
hele bir de aynı yerde kalıyor iseniz ve kız tarafı çalışkan ise erkek tarafına çok fazla positif yön kazandıracaktır. (bkz: evlilik provası)
aynı anda 5-6 kızı idare etmek ve bunu sevgiliye çaktırmamak süper olacaktır, eminim! evet! çok zevkli lan!

edit: ne yani aynı okuldasınız diye güzel kız nimetinden faydalanmayacak mısınız yani?
Belirli bir süre sonra monotonlaşacak ve bitecek ilişkidir.
not:üniversitede bir sürü alternatif varken, genç yaşta birine baglanılmaz.
her iki taraf için de kıskançlığın zirve yapacağı anlara doğru gitmektir aslında...
erkeğin kızı kullanması, kızın erkeğin parasını yemesi ve okulun bitmesiyle aşkın bitmesi kadar sürücek bir olaydır.
üniversite hayatını kısıtlar.
güzeldir. gözden ırak olmayan, gönülden de ırak olmamaktadır.
şehir dışındaysa başbaşa 4 yıllık tatildir.
pespembe amerikan romantik komedileri dışında rastlanma ihtimali oldukça düşüktür. acı ama gerçek...
aynı sınıfta olmakdan daha az harika olan durumdur.
aynı sınıfta olmak gerçekten hoş. *
yıllar sonra ben böyle bir bok yedim denilecek olan durumdur. ha sevgiliyi üniversiteden bulursun o ayrı. hayatı zindan etmene ne gerek var.
(bkz: sevgiliyle yaz okuluna kalmak) *
bazen kabus da olabilir.

(bkz: sevgiliyle beraber itü makine mühendisliğini kazanmak)
- yiyosa kızlara bi bak. valla profa veririm. obbaaaaa.
çok da eğlenceli olmayan durumdur, yanındaki her insan için o kimdi diye sorguya çekilirsin, sınav saatini, ders saatini bilir. Arkadaşlarınla dersten çıkıp zaman geçirmek istersin ama onla takılmaz zorundasındır. Aynı okulda olduğun için sürekli yan yana olma gibi bi sorumluluk yüklenir üzerine.. Iyi değildir biraz özel yaşam alanı gerek herkese.
mutluluğu kısa sürdüren eylem. üniversite hayatında sevgili yapma yılı son sene olmalı özellikle giydiğine, gittiği yere, arkadaslarına abartılı şekilde ambargo koyan tipte sevgilisi olan kızlar, özgürlüğünüzün tadını çıkarın erkeklerle arkadas olmak da güzeldir.