bugün

sevgiliye sevgili olduğunu hissettirendir. anlamı derindir.
sevgiliyi yatağa atmak için yapılması gereken 5895697421 eylemden sadece biridir.
basittir,her önüne gelen söyleyebilmektedir.

önemli olan sevmiyorum diyebilmektir.
seni sevmiyorum demek kadar zevk vermeyendir. ayrıldıktan sonra seni seviyorum dersiniz; nafile. zaten aslında siz hiç sevmediniz ki, seni seviyorum denmez sevgiliye. sevmiyorum diyerek acı verin, bakın nasıl da ruhu yaralanıyor.*
hiç bir zaman yeterli değildir.

_Hiç beni sevdiğini söylemiyosun
-Seni seviyorum aşkım.
_Belli etmiyosun ki nerden anlıyım
!!
gözlerinin içine bakılarak söylenmesi gerekendir.
bazı sevgililerin ağzından zorla çıkan bu kelime aslında çok özel olup zırt pırt kullanılmaması gereken bir kelimedir yani erkekler dogru yapıyor az ama öz kullanılması gereken bir kelimedir.. ancak bu kelimeyi söylemek yetmez söylenmeyen zamanlarda sevdiğini hissettirmekte şarttır.
aşınmaz.
söylerken içiniz titrer ama söze baktığınızda sıradanlaşmış, kalıplaşmış, anlamını yitirmiş bir sözcüktür.
sinir olursunuz o yüzden söyledikten sonra. anlatmaya yetmez, anlatamaz ki hissinizi.
siz ne hislerle söylemişsinizdir onu ama çıkan cümleye bak: seni seviyorum. pehh..
sevgililer arasında en çok görülen davranıştır.belli bir zamandan sonra cıvık cıvık bir hal alır. çok fazla yapılmaması gerek çünkü bu söz aşırıya kaçıldığında anlamını yitirebilir.
gerçekten hissetmeden söylenmemelidir. ısrarlara direnilmelidir.
ne kadar dersen de.. anlattığın kadar değil..anlaşıldığın kadarsındır bu hayatta..
üzücü mü?
o da ne ki...
aşklarını itiraf eden kadınlar en az seven kadınlardır.(shakespeare)
Bazı garibanlar buna "Ne güzel senle beraber beni seven iki kişi olduk." diye yanıt verebilir.
önemli olan söylemek değildir
bir düşünün size kac kişi söyledi, bir bakın kaçı şu an yanınızda.
ilkini demek daha zordur. bir sürü kombinasyon ile birlikte... bazen çok zor olandır...
ağzından çıkanı kulağının duyması halinde tadından yenmeyendir.
anlıktır efenim. şu an seni seviyorumdur. lakin severim seni geniş zamandır. güzeldir.
varsa eğer gamzesi, o cennetten bir parça olan gamzeyi izlemekle mükafatlandırılır sınız.
çok söylenince annenizin 'git bakkaldan ekmek al' ıyla aynı anlama gelebiliyor.. yerinde zamanında kullanmak lazım, sevgilinizle aranızdaki kilometre arttıkça doğru orantılı olarak söylenme sayısı artması gerekir ki, yüzyüzeyken hiç efor harcamayarak ilettiğiniz enerji, çoklu kez tekrarlamalarla iletilinebilinsin.
mantık olarak sevgiliye denmesi garip olan cümledir.

sevgili olabilecek kişiye söylenmesi gerekir. günün birinde sevgiliniz olan kişi siz ona " seni seviyorum" dediğinizde "hadi ya bende düşünüp duruyorum bu neden beni hep öpüp duruyo, neden biz çıkıyoruz diye" diyebilir. bende anlamadım
Seni seviyorum demek değildir önemli olan. Eğer bunu karşıdakine hissetiremiyorsan milyon defa da söylesen boşsun.
ne hergün söylenmeli ne de ihmal edilmelidir.
sevgiliye söylenebilecek en basit ve bayat kelimedir.
alışkanlıktır artık öyle çok normal gelir ki derken bile bir şey hissetmezsiniz.