bugün

(bkz: pirlanta)

alıştırmayın olum sonra görüp hepsi istiyor.
(bkz: ağda)*
elinde tuttuğu kalp şeklindeki yastıkta "i love you" yazan ayıcık.*
(bkz: varlığın yeter)
bir bağ maydanoz. bir kilo patates. bir ekmek. ve bir litre süttür. allah muhafaza.

(bkz: sen koru yarabbim)
haset bir sevgili için alınacak her hediye sonunuz olabilir. iyi düşünülmesi gereken konudur. ihtiyacı olan bir şey alın. çiçek almayın mesela çok yaygın , çok sıradan. peluş almayın , ona özel birşeyler olmalı.
(bkz: dildo)
akıllı telefon. bakınız gittim kendi paramla delikanlı gibi akıllı telefon aldım. gören herkes "vaay sevgilin mi aldı?", "adamcağız ne kadar ödedi buna? " diye soruyor. hatta sevgilim oldugundan bihaber kesim telefonu görünce," oha ne ara sevgili.yaptın? "diyor. adamlar artık tümevarmayı bırak tümdengelmeye başladı.

bu genelgeçer kanının sebebi nedir siz kıza akıllı telefon mu almaya başladınız lan? öyle pahalı hediye alınır mı? deli misiniz? hani hesabı artık kıza ödetiyodunuz? eşitlik ilkenizi ne zaman bozdunuz? insanlardaki beklentiyi niye arttırıyosunuz? napıyosunuz olm?

almayın akıllı telefon. olan var olmayan var. sevgilisine herkes gibi akıllı telefon aldıramadı diye komplekse giren var girmeyen var. kendi paramla şebek oldum. ayıp.
ac/dc tişörtü. Ayrıldığımda geri isteyemedim, pezevenk de geri vermedi. Yani sizinde seveceğiniz şeyleri almayın.
parfum almayin paraniz havaya gidiyor.
baskül olabilir. korse mesela..
kalp şeklinde kaşar peynir.
(bkz: Destekli sütyen)
buji.

ne yapsın lan kız bujiyi amk.
Bütün piliç alınmaz. Diğerleri alınır, hediye sonuçta. Sende kaldı bende kaldı olmamalıdır.
Dis fircasi ve macunu.
damacana.
yanlış yollara sapabilir.
rugan topuklu ayakkabı (1.60 muamelesi yapmak gibi birşey)
dildo dur. o değilde kullanılmış var ben de isteyen olursa atabilirim oraya.
bir erkeğe burun kılları için traş makinası almak.

hazır eliniz değmişken ispirtolu pamukla yanak kıllarına dalın bari pöf pöf...
Aha kesin vibratör ya da dildo dicekler dedim ki demişler. Hepiniz aklı aynı yerde (bkz: aklınıza sıçıyım)
hiç bir hediyeye gerek yok. doğa buna da bir çözüm bulmuş.
bir kadınla bir erkeği birbirine bağlayan herşey. hiç düşündün mü neden eçcinsine aşk olmuyorsun?
doğum kontrol hapı.
5 kilogramlık kno3 *. ne lan ben terörist miyim c4 mü yapıcam bununla tepkisi göstermek caizdir bu hediyeye.