bugün

durmadan sağa sola bakan, kimilerine göre gözü dışarıda olan,kimilerine göre de dikkatini birden fazla noktada toplayabilen insanların yanlış anlaşılmasının dışa yansıması olarak algılanabilen insanlardır.durum , sevse de sevmese de , sevilse de sevilmese de bütün bayanları rahatsız eden bir durumdur.

gayet resmi bir ortamda yakınlarda oturulan bir kıza bakılmaktadır (dikkatinizi çekiyorum bakılıyor,kesilmiyor)sevgili bakıldığının farkında ama ses çıkarmaz. bir süre sonra dayanamaz ve patlar.

+ çok güzel dii mi?
- kim? (anlamazlıktan gelinir ama sevgili yemez tabe)
+ bütün gece boyunca gözünü alamadığın hatun!!!
- yok ööle bişii..evet hatun güzel ama dişleri yamuk...

hatun cidden güzeldir,hatuna bakmayan erkek ortamda bulunmamaktadır,bulunuyorsa da erkek değildir,erkekse de gözleri bozuktur. ama bu hatunu arzuladığınız,onu görünce dünyayı unuttuğunuz, gözlerinizle onunla seviştiğiniz anlamına gelmemektedir.hatun çekicidir,güzeldir,bakılmasın mıdır? aynı durumda hangi kadın bakmaz? baksa bile onu kim suçlayabilir? yok böyle bişii!! feriştahı olsa bakar. göze gümrük konulmaz!

ha , ortama göre yapılması doğru olmayan bir davranış olabilir,başkaları tarafından yadırganabilir veya yanlış anlaşılabilir , ilişkinin mahiyetine uymayabilir , orası tartışılır.
kıskanma duygularını harekete geçiren olaydır.
pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya yol açabilecek davranış.
az ile yetinmeyen insanlığın genlerinden gelen özellik.
Arkada görgü şahidi bırakmamak için sevgilisini de kesecek erkektir.
"Yok efendim Türk kızları çok konuşuyor, trip yapıyor" diye sızlanmaya başlayan erkektir. E sen önce bi doğru düzgün adam ol, sonra konuş böyle.
(bkz: türk kızları gitsin rus kızları gelsin) diyen erkekle aynı kafadadır.
Sevgilisine sadık değildir.

Burdan ona sesleniyorum. Canım çok tatlıydin. Bence o kızla çıkarak tipine yazık ediyorsun. Ayrıca tarzını beğendim.
sadece kesmekle yetinip, o kızın peşinden koşmuyorsa vurduruyor olabilir.