bugün

yil 2008. yas 26. hayatima bir erkek girdi. mini etek giyersen seni vururum diyordu. fransiz bir kiz arkadasim:-ayrilmalisin, dedi. ben de ben rahatsiz olmmuyorum, ustune asigim dedim. o da "bu prensiptir, ayrilmalisin" dedi.
ben uc sene suren iliskimiz boyunca etek giymedim.
nerde ne yapiyor acaba o fransiz kiz arkadasim simdi?
giyemez. *
arkadaşlar siz hem cinslerinizi nasıl tanıyorsanız bizde erkekleri tanıyoruz.

göt yanakları görünmediği takdirde etek veya şort giyebilir tabikide. lakin absürd bir giyim var ise karışılabilir.

ama sizler keko erkekleri,yasaklayan erkekleri ayrı bir seviyorsunuz. '' oh olsun lan size'' diyesim geliyor bazen.

2-3 sene başımdan geçen bir örnek;

-bir kız arkadaşım vardı 7/24 tayt veya kot şort giyerdi.hiç kısıtlamadım.lakin bir kavga esnasında '' götünün yanakları görünüyor amk şu şortu giymesen olmaz mı yani '' demiştim. bana karşı cevabı '' sen kimsin yaaaaaaaaaaaa,bana babam bile karışmıyor hayırdır''gibi bir çıkışı olmuştu.

aradan bir süre geçti.ortak arkadaşlarımız çok olduğu için adı geçti. dedim ne yapıyor ?

-ay porsuk sorma galerici,doğulu bir kekoyla takılıyor. geçen kızı evinden almaya gitmiş kız arabaya taytla binmiş. aralarında şöyle konuşma geçmiş;

e- bu altındaki ne ?
k- tt tt tayt?
e-git değiştir bunu
k-saçmalama ya
e- cocuk kapıyı açarak '' siktir değiştir veya doğru evine ''

kız tıpış tıpış taytı değiştirmiş gelmiş tekrar. siz böyle barzoları sevdikçe size bazen müstahak.
Kız için taviz vermektir. Erkeğe hele türk erkeğine bi kere taviz verdin mi, başka tavizler de verdirir.

Eğer adam gibi karakter sahibi bi kızsan türk erkeği mini giymeyeceksin, dediği anda ziktir git, bi daa da gelme, diyebilmen lazım.
adam gibi adamdır.

mini ne lan? yok göt görünmeyince bir şey olmazmış-mış-mış bıg bıg bıg, oldu bir de götünüzü gösterseydiniz.
Yanındaki kıza başkasınin bakmasindan rahatsız olan erkektir. Fakat o kızı o şekilde görüp beğenmiş sevmiştir. Değiştirmeye çalışmak kendini aldatmadir.