bugün

henüz ilişkinin başında olan erkektir. bu arada;
(bkz: kezban detected)
Hakkında şarkı yazılmış erkek.
(bkz: palavra palavra palavra)
iltifata layık bi sevgilisi varsa adamın dibidir bu erkek.
kızın "ben neymişim" diye düşünüp, "oğlum o zaman sen beni haketmiyorsun." sözünü söylemesi yakındır.
bir istegi bir arzusu vardir. sabah ereksiyonu bosa gitsin istemiyordur.

- balıım.
+ ihihihi
-aşkıım
+ehehehe
- ballı böreğim.
+ ihihuhuh
- bu gece sarilip uyuyalim mi?
+ oluuur.
iltifatların kalitesine göre can sıkıcı olamayabilecek erkektir.
sırf ilişkinin başı olarak görülmeyip, ilişkinin heyecanı korunabilirse, erkek ''hiçbir şey yapmamaya'' başlamazsa hiç sorun çıkmayacaktır belki de.

ne demiş yılmaz aslantürk?
''cafede, sokakta çiftler görüyorum, kadın adama bağırıyor, adam da 'ne yaptım ben?' diyor. sorun da o ya, erkek hiçbir şey yapmıyor.''
aldatan erkektir.
Kaybedenler kulübünün 1. sıra adayı. Tabi partnerin geri zekalı değilse.
sıkan ve hatta bayma yolunda emin adımlarla giden erkektir. keza bi ömür böyle bir erkekle zaman geçmesi gereksizdir, zaman kaybıdır.
uzun vade de kaybedecek olan erkektir.
ilişkinin başında olduklarını gösterir. erkeğin fazla şapşal olduğunu gösterebilir. ne o öyle mıçmıç.
Daha ilişkinin başındadır ve kadınları çok mükemmel bişey sanır saflık evresidir.
sıkıcı erkektir. Her şeyin sınırı var ey iltifat eden erkek.
dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun demişler boşuna mı? değil tabi.
yakında götüne tekmeyi yiyecek olandır.
maldır. etten kemikten birini abartmamak gerek.
Ilişkileri 1 yıldan az bis süredir devam ediyorsa; normaldir. Kızı elde tutma çabaları işte.
1-3 yıl arası; ilişkilerinin eskimediğini göstermek istiyordur.
3 yıldan fazla olmuşssa, durmadan iltifat edip her gün çiçek alıyorsa aldatıyordur.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyen erkektir.
baştan kaybetmiş erkektir. bu kadar ilgi göstermeye devam ederse kıçına tekmeyi yiyecektir.