Bugune kadar edindigim erkek arkadaslarımın hepsidir. En boktanı bile bıraktı.
doğru erkektir.

Sana emanet edilmiştir çünkü o. Evinden alıp evine bırakacaksın. O'na bi zarar gelmesin diye üzerine tir tir titreyeceksin.
kızın oturduğu mahallenin abileri tarafından sorguya çekilen erkektir. o abilerde kızın abisinin arkadaşları olan abilerdir.

ilk cv mi orda verdim ben. ulan dayak yesem daha iyidi amk. işe alcaklar sanki bi ton şey sorup bir yandan da turan taktiği gibi etrafımı sardı puştlar. neyse ki temiz yüzlü olmamdan mütevellit bir sıkıntı çıkmadı.
adam gibi adamdır. kıymet bilmek lazım bu adamların.
Sevgilisi eve girene kadar kapıda bekler, eğer olur da eve bırakamazsa "eve gidince haber et" der. Ayrıca üşüyen sevgilisine ceketini veren erkekle aynı kişidir.
Akrabalar görücek korkusundan kız bırakma diye ısrar ettiği halde bırakıcam için rahat etmiyor diyorsa bir de gel de aşık olma.
hala soyu tükenmediğine şaşırdığım erkek tipi. misal en yakın arkadaşım her gün vapurla karşıya geçip üsküdardan sevgilisini alıyor bazen beşiktaş eminönü civarında buluşyoruz sonra kızı tekrar eve bırakıyor, altında arabası olmamasına rağmen. büyük başarı.
büyük ihtimal ailesiyle tanışmış ciddi düşünen erkekdir. öyle olmasa bir üst mahallede bırakırdı.
nereden mi biliyorum; kendimden tabi ki.
(bkz: Kızın evi yol üstünde)
Sevgilisini çok seven erkektir ya da rolünün gereğini yerine getiren erkektir.
Göt korkusu vardır. Her an babasiyla karsi karsiya gelebilir.
Sevgilisine evini birakan erkek diye okudum önce.
Çok siradan geldi haliyle.
o erkek ki ne güzel erkektir. kibardır tatlıdır.
bunu yapacaksa en azından cebinde 10 lirası olması gereken erkektir sonrasında 15 kilometre yürümek zorunda kalabilir maazallah.
bırakmazsa içi rahat etmeyen erkektir. bir de hava karanlıksa.