bugün

terbiye sınırlarını aşan, egosunu başkalarını ve en başta da sevdiklerini aşağılayarak yükselten erkektir.
sevgilisini yakın zamanda eski sevgili olarak anmayı planlayan erkektir. ileride de birlikte olmayı düşünen bir erkek bunu yapmayacaktır.
Çükü kopasıca erkektir.
erkek olabılır ama adam olamaz asla.
adam değildir.

hadi o öküz, kız neden hala devam eder? yakın bir arkadaşım var ve böyleler. adam aşağılayıp duruyor kızı bizim yanımızda. yere bir şey düşürse ''öküz müsün allahım ya'' gibi tepkiler veriyor. aklım almıyor bu nasıl bir ilişki.. insan utanıyor o ortamda olduğu için. bari başkalarının yanında yapmayın şunu.
adamdır.
(bkz: aşağılık kompleksi)
üzerinde konuşmaya değmeyecek insanımsıdır.
erkek değildir . yakışırmı delikanlı adama ..
Sevgilisini başkasının yanında aşağılayan kadınla aralarında bir fark bulunmayan erkektir. Aşağılamasının temel nedeninin kendi içinde barındırdığı komplekslerinden kaynaklandığını düşündürür. Terk edilmeyi sonuna kadar hak eder.
başkasının yanında yada yalnızken farketmez, ya sevgilisnden/eşinden vazgeçmeli ya da huyundan vazgeçmeli.

sonuçta birlikte olduğu kişi kendi seçimi, yaptığı aşağılama da direkmen kendi seçiminedir.
alacaksın onu kırbaçla döveceksin. Aptal herif kendini kanıtlamaya mı çalışıyor.
asılması gereken ya da unutulmayı, hiçe sayılmayı hak eden erkektir.dinimiz amin.
erkek olmayan yaratıktır. yada ataerkil kafadadır hala.
genellikle assagilik kompleksi olan erkeklerin yaptigi bir eylemdir, sebebi kizin erkege gore cok daha iyi olmasidir.
öküzün önce gideni hırbonun ta kendisidir.
egolarını tatmin etmek için bir kızla birlikte olan erkektir. sevgililik kavramını idrak edememiştir.
o'nun ben amına koyim.
erkekten önce o kızın incelenmesi ve çoğalması önlenmelidir. Eşeysiz bile çoğaltılmamalıdır. Salak mısın kızım diye sorulmalıdır. Aşk insanı salaklaştırır ama köleleştirmez boyun eğdirmez. Kız bu mantalite ile nice öküzlere yem olur.
ağzının üstüne çarpılasıdır.
kendisini dingil olarak da çağırabilirsiniz. böyle bir tavıra ses çıkarmayan hatun kişisine de dongoz diye seslenebilirsiniz.
evet öküzlüktür hayvanlıktır itoğluitliktir ama bunu yapan adamın yanından denyonun birinin çıkıp ''bak kızla böyle konuşamazsın'' gibi meriç tavırlarını da sikerler yani sanane göt sana mı kaldı kız belki halinden memnun veya bir rahatsızlığı varsa da belirtir. git brazzer dan üyelik al otuz bir çek piç bırak bu şark kurnazlıklarını .
bu olayın küfürlü versiyonuna şahit oldum müdahale etmem böyle konulara
ama şöyle bir baktım kız halinden memnun
bir de hala herifin peşinden gidiyor, ne desem bilemedim.

suç kızda oluyor genelde* kız böyle şeylere müsaade ediyor demek ki.
gösteriştir. hoş değil.
erkek dediğin çeker köşeye, basar fırçasını...
ne o öyle herkesin içinde?
olmaz.
kabul etmiyorum.
yanlış yoldadır.