bugün

bedenini kendi beğendiğinden , sevdiğinin de beğenmesini isteyen kızdır.
ifşa edilecek olan kaltaktır. Yüzlerce kişi o çıplak resimlerine bakarak mastürbasyon yapacaktır.
ifşası çıkınca birçok kisiye sağ eli hatıtlatacak kız.
Gerçekten adamına göre değişir bu. Bu şekilde çok ilişkim oldu kimse bırak görmeyi bilmiyor bile. Onlar beni çoktan sildi ama ben onları hala koruyup kollar, laf söyletmem. Hepside gerçekten namuslu kızlardı adam var adam var. Hey gidi günler.
gören de deliriyor da atiyor zanneder o resimleri. duygusal olarak kendinize bagliyorsunuz, ondan hic vazgecmeyecek gibi davraniyorsunuz. oyle baglanir ki bazilari, benim hayatimin adamii bu , isteklerini karsilamaliyim ki elimde tutayim, zaten onunum o da benim mantigiyla hareket ederler. ee onlar da insan bi yerde onlarin da duyguları , hormonlari var , belki de bizden beş kat fazladır bilemiyorum . sonra yüzde doksan birakiyorsunuz ortada ve gelip burada sayip sovuyorsunuz onlara. atip tutmanin anlami yok , bu tarz muhabbetleri biz de yapiyoruz bazen onlar da yapiyor. ama o resimleri yarin bir gun ona buna gösterip hava atacak kadar beyinsiz olduğunuzu bilmiyor mesela bu kizlar, çünkü öyle sevip inanıyorlar. keşke hic atmasalar ama çoğu masum insanlardır.
ve kimsenin ahlakini yargılamak bize düşmez. bu da burada dursun, belki bir tane beyinsiz okur da olayi anlar genel olarak.

sevgilisine ciplak fotoğraf atan kizlardir.
Size ne bundan.
Fotoğrafları sağda solda karşısına çıkınca ağlamaması gereken kızdır.
islama göre zevcini rahatlatmak kadının görevidir.
+aşkım başka kızlara bakıp da mı yapayım?
-yhaa asqim çok utaniyom.s.s
+evet sen bana güvenmiyorsun güvenmediğin biriyle ilişkiye devam etme tüm neşem kaçtı iyi akşamlar.
-yha ne demek güvenmemek hemen kızma bi dk yolluyom bakıp hemen sil tmm mi.s

Muhtemelen bu gibi diyaloglar sonrasında en hassas nokta olan "güven" mevzusundan vurulur ve bingo. Anadan üryan bir beden karşınızda. Dilediğiniz yerde paylaşın.

G ü v e n m i y o r u m. Demekten çekinmeyin. Bugün Sizden çıplak fotoğraf isteyen yarın kim bilir ne ister. insan kaybetmekten korkmayın. Siz de bok yiyin lan kodumun puştlari.
geri alamayacağı bir hata yapmıştır. hiçbir kız asla böyle bir hata yapmasın derim. eğer böyle bir hata yaptıysa da fotografı edinen kişi mutlaka kendi özel fotografıymış gibi muamele yapsın. yoksa aşağıdaki gibi haberleri okumak (medyada ara ara gördüğüm haberlerdir) gerçekten çok üzücü oluyor. herkes kaldıramaz böyle şeyleri, gururuna dokunur. bakın şu aşağıdaki haberlerde aralarında kız arkadaşı çıplak fotografını paylaştı diye intihar eden erkek bile var:

http://www.milliyet.com.t....2013/1693125/default.htm
http://www.milliyet.com.t....2012/1616286/default.htm
http://www.haberturk.com/...u-paylasinca-intihar-etti
http://www.ensonhaber.com...ihar-etti-2017-02-22.html
ya size ne aq.

yiyorsa bi bok her şeyi göze alacak. sizi niye dertliyo bu kadar.
hızlı resimden ifşa ararken salyalarınızı akıtıyodunuz ama geçen gün şimdi duyar mı kasıyosunuz.

valla umrumda değil isteyen istediğini yapsın.
Benim memem var ben haklıyım ve haklılığımı herkes görmeli diyen kızdır.
Sevgilisine göndermiştir. 3 şahıslara değil.
Açıkçası iki insan birbirini seviyorsa gayet normal bir şey. Heyecan verici.
Ama artık dünya öyle bir hale geldi ki kimseye güvenilmiyor ve bu fotoğraflar ortalıkta dolanıyor.
Bizimki gibi 3. Dünya ülkelerinde cinayetlere bile sebep olur bu durum

Bir insanla özel bir şey yaşamanın güzelliğini iğrençlestiren o. Çocukları utansın kızlar değil.
Güvendiği adamsa bırakında göndersin size ne la.
candır. ayrıca erkekler arasında o fotoğrafların nasıl goygoyları dönüyor bir bilseniz diyenler için de söylemeliyim ki, sizin ağzınız gevşekse kıza çamur atmanın alemi yok. o fotoğrafı sevgilin sana özel yolluyor. senden ayrılsa bile o fotoğrafları tarihe gömersin ve ebediyen bahsetmezsin. insan olmanın yolu gizliliğe ve özele saygıdan geçer yiğidim.
(bkz: ebru şallı) asddftt.
Sevişirken videoya çekip arkadaşlarına gösterip övünen erkekler tanıdım ama yine de siz bilirsiniz kızlar...
hızlıresim.com daki o watsap resimlerini görünce tamamen inandığım kız tipidir. bu zaman da kime güveneceğimi hiç bilmiyorum insanlar inanılmaz bozuldu ve herkes kendini kullandırtmaya nasıl izin veriyor anlamıyorum.
Aşkım baktıktan sonra hemen sil diyen kızdır aynı zamanda.
sevgilisi ile arasında yaşadıkları bizi ilgilendirmeyen kız'dır. ama ilgilendirmiyor diye , hepten güvenmesini tavsiye etmediğimiz kız'dır. hele ki bu devirde , hele ki çıplak fotoğraf olayı ise. ama hep bunlar, sevgililiği cinselliğe indirgemekten oluyor işte. ulan arada sevgi varsa , bağlılık varsa , tutku varsa, cinsellik kendiliğinden illa ki gelir zaten bir yerde , ne bu acele, ne bu kendini şartlandırma yani. bir de erkeğin de , kızın da kendi kendine sorması lazım, ben bunu sevdim mi, yoksa heves için kullanıyor veya kendimi kullandırıyor muyum diye. zor işler bunlar. herkese hayırlısından, gizlilik içinde, haddi aşmadan ilişkiler diliyorum.
bana yollanan hiç birini benden başkası görmedi.
erkekler arasında goygoyunu ceviren de zaten erkek değildir.
bunu burda hamaset olsun diye söylemiyorum.
o resim 2 kişinin özelidir.
birbirine istedikleri resmi atabilirler.
burda salak salak konuşan ortaçağ farelerine aldırış etmeyin.
1 hayatınız var. istediğinizi yaşayın.
yıl olmuş 2017 hala bir insanın özeli ne demektir , nerde başlar
nerde biter anlamayan gerizekalılar var.
Hayır benim zamanında tek istediğim çoraplarıydı onu bile elde edemedim. Çıplak ne lan.

Hata eden kızdır göstereceğin varsa reelde göster sonra şantaj yeme.
Gönderir göndermez amk nedir yani iki kişinin arasındaki olay.
hızlıresimden tek tek görüyoz sonra göndermesin.
Gerekeni yapan kızdır. Evet.