bugün

sevgilisinin el ve ayak parmaklarına oje süren erkektir.

muhtemelen kendisini kız arkadaşına daha yakın hissetmektedir. aslında onunda içinde bir kız vardır.
ya da kuafördür lan dedirtti.
Duyarlı erkektir.
Daha kadınlar düzgün süremiyorken erkeklere noluyor layn dedirtir. Süremez büyük ihtimalle de sürse de itici lan o ne.
kadınının çoraplarını da giydiren erkektir.
becerebilirse kadınları sağ eline oje sürmek eziyetinden kurtaran erkektir.
o ne lan kadına oje süren erkek ne gördüm ne de duydum. fantezi olsun diye yapıyordur belki. tanım: dünya üzerinde eşine zor rastlanan erkektir. değerlidir.
abartmasındır bi zahmet. erkeğin oje sürmesi ne ya. piii...
kadının vücuduyla ilgilenen erkektir. şahsen düşünmesi bile haz verici. sıradan bir hizmet gözüyle bakmayı doğru bulmuyorum.
değecek kadını bulmuş şanslı erkektir.
bir de french oje yapıyorsa tamamdır.
bence feci itici erkektir, ben böyle bir şey istemem de yaptırtmam da. kadın süremiyor mu eli ayağı yok mu diyeceğim de oje sürdüğüne göre onlar da var.
bu erkek dışarıda kadının dev çantasını da koluna takar, gezer. tabii bu oje sürmekten daha makul bir harekettir, kadın yorulmuşsa demek ki...
değişik fantezi dünyası olabilir.
kadını mutlu olsun diye fedakarlık yapan, kadınına tapan erkektir.
zannımca erkeğine oje süren kadından daha şahsiyetli olandır.
az rastlanan,sevimli olan ve yüksek ihtimalle fetiş olan erkektir.
kadınına teşekkür edendir.
kadını sapık pislik vs demeyen, anlayışlı erkeğini mutlu eden bir kadın olan, erkektir.
eğer cana yakın, sevimli, sevgilisine bağlı ve sevgilisini her yerde mutlu edip ve sevdiğini gösteren bir sevgilisi varsa verdiği bir karşılıktır. ama yukardakilerden biri bile yoksa kılıbığın önde gidenidir.
daha neler yahu! böylesi varsa bile imha edilmeli bence.
http://www.google.com.tr/...,i:72&tx=99&ty=48
ne erkek inanir boyle birşeyin olacagina ne de kadin ama kadin bilirse istemeyi erkek verecektir hakkini.
gaytoştur o.
gaydır amk ıpnesı.. Eksıleyenlerın neye gocundugunu anlayamadım..
her gece seks eyleyen erkektir. kendimden biliyorum.