bugün

Erkek mi?
sıfır kalorilik erkektir. hatta kalorisizdir be. evet.
hasetimden duyarları yumrukluyorum şu an.

amk delisi.
(bkz: ayak fantezisi)
ağzının tadını bilen erkektir.
sevgili değildik ama sivri zekalı ev arkadaşım ağır uykumdan faydalanıp ayak parmaklarıma oje sürerdi. bıkmadan usanmadan.
akşam olduğunda karşılığını fazlasıyla alacak olan kişidir.
Babet köpeğidir.
Zamanında bendim.

Sevgilinin dışında abla ve bir kaç samimi arkadaş da vardır.
Şahsen bu tarz sevimlilikler beklemem erkeklerden. Yük olmasınlar, dağıtmasınlar yeter.
Oje sürmeyi denemedim ama geçenlerde oje sürdükten sonra asetonlu kulak pamuğuyla taşan yerlerini temizledim.

Sayılıyor mu ?
belki ayrılmadan önce sevgilisinin son isteğini yerine getiriyordur.
Enteresan erkektir, hiçte samimi değildir.
Böyle tuhaf fantezilere ne gerek var?
Çoraplarını kirli sepetine atsa yeter.
mesleği bayan kuaförü olabilir. aksi taktirde kızılderili savaş boyasına benzeyebilir.
yanlış yapan erkektir sevgilisine değil sevgilisinin tırnaklarına sürmesi gerekir.
Kötü surecekse hic surmesindir.
bende olsam bende sürerim aga .

hatta neler sürmem ki .

boyama kitabına çeviririm ve her rengi kullanırım . sabahlara kadar kullanırım ben o renkleri .

monotonluğa bire bir dir böyle şeyler .
benim bu erkek, 2 kere yapmışlığım var. meriç mi oldum şimdi?

eski sevgilimin hoşuna gidiyordu böyle şeyler. ben de mutsuz olmasın, kalbi kırılmasın diye sürmeye çalışıyordum. pek beceremiyordum yalan yok; ama o yine de çok mutlu oluyordu. kadınlar biz erkekler gibi değil, küçük şeylerden mutlu olabiliyorlar. heves edip getirmiş ojeyi sürmem için, onun hevesini kırmak yerine ılık olarak yaftalanmayı tercih ederim. hiç mi guaj boyayla boya yapmadınız hayatınızda, o neden ılıklık değil de oje sürmek ılıklık? ne ben kız arkadaşıma oje sürdüm diye ılık oldum ne de siz sürmediniz diye alfa erkek. ha bir de buradan atıp tutmakla olmaz, tekme tokat girişmeye fırsatınız olmadan bir bakışmışsınız yere posteriniz çıkmış kuşe kağıda baskılı.
Ayağa mı ele mi olduğuna göre değişir.
tekme tokat girişeceksin böyle tiplere.
Fantezide sınır tanımıyordur.
iyi misiniz allah aşkına. herkes kendi işini yapsın.
sevgilisinin ayaklarına sürebilen erkekse bendendir.
düşünceli erkektir. evet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar