bugün

ne sevgilis bir kedim bile yok anlıyor musun sözlük.
mesela ben. sevgilim yok ama nişanlım var *
Çok büyük bir kaybı olmayan yazarlardır. yalnızlığa alışmışlardır belki.
sevgilisini bilmeyen yazarlardır. aslında her insanın bir sevgilisi vardır. anne, kardeş, kin, teknoloji. farketmez. sevgili demek şehvet makinesi demek değildir. sevgili demek, sana dert unutturan, onun için her şeyi göze alabileceğin demektir. bana sakın elini tutup gözüne baktığınız insanların sevgiliniz olduğunu söylemeyin... zira, en ufak bir kavganız olmuşsa... kaybetmişsinizdir. sevgili dışında başka bir takma ad bulunuz.
sevgilisi olanlardan her zaman bir adım önde olacak şahsiyetlerdir. kıskanılasıdır her ölümlünün tatması gerekendir.
benim yok. sevgili arıyorum (bkz: nefes alsın yeter).
buradan sesleniyorum.
dön eyy sevgili hangi cehennemdeysen, çık gel kapım açık. yastık yırtık pırtık seni düşünüyorum açık saçık.
aralarında bulunduğum grup. haa yokluğunu hissediyormuyum? hayır. yoksa yoktur ne yapalım yani.
Mesleği yalnızlık olmuş yazarlardır. emekliliklerini beklemektedirler.
keyiflerine diyecek yoktur.
beklemeyen insanlardır. şanslı oldukları söylenebilir.
başlığı açan yazarımız bir an önce sevgili bulsun diye düşündüren başlık.
kafası rahat yazarlardır. allah'tan belalarını istememesi gereken şanslılardır.
bende onlardan biriyimdir. ve tahminen sozlugun cok buyuk bir kismini olusturan yazar sinifidir.
oradaki boşluk çok önemli mesela.
farklı anlamlar çıkabilir.
(bkz: bende varım bende varım) (bkz: 183 cm boyunda göbekli erkek)
arada ok gibi saplansa da zehirli olmadığından acısı geçip gitmekte, kendinizi birden çok şeye odaklayamıyor ve diğer işleriniz önem arz eden işleriniz aksamaya başlıyorsa ve sevdiğiniz zaman bokunu çıkartıyorsanız olmaması olmasından iyidir en azından hayatınızı düzene koyana kadar.
(bkz: reserved)
sigortası, bi evi, bi arabası, bi yazlığı olsun yeter. 5-10 bin de geliri olursa çok şükür yaşar gideriz (!)
(bkz: bağa mı didin)
sapoğlusap yazarlardır; çirkinlerdir; beğenilmezler, yıllardır yalnızlardır; kimse bakmamıştır bu garibanlara.. "uludağ sözlük yazarıyım" demeleri bile yeterli değildir bazen; kurtaramaz onları. çok üzülüyorum lan bize. yalnızııız dostlarııım yalnızızz yaaalnıız. * * * .. *
(bkz: bir deşifre etme yöntemi olarak başlık açmak)
benim.

varsa kate upton a benzeyen gelsin. yoksa siktirireyooo.
(bkz: yoksa yok yani napak ölek mi)
boşver bea. hayat bize güzel. sevgili yok dert yok. kim uğraşır sevgiliyle.