bugün

Valla her buluşma ayrı bi macera oluyo hangisini anlatayım.
bezelye ayıklamak. pıt pıt...

uww çok çılgınız.
Sevgili olmamızdı diyeceğim Başlıktır. Akıl işi değildi.
bi anı gibi olacak ama lisede yeni yeni tanıştığımız kızla evine doğru giderken daha çok vakit geçirmek için yolu uzata uzata normalde katetmemiz gereken yolun 4-5 katını yürümemiz.

ama bu kızın bireysel olarak yaptığı en büyük çılgınlık benimle öpüşmesinin akabinde eve gittikten sonra ''beni orospu sanmadın umarım'' deyip benden ayrılmasıdır. öpüştük be kızım işteş eylem ya hem sen istedin ben başlatmadım ki.

edit: çok açık olmamış yanlış anlaşılabilir diye düzeltiyim kızın böyle bi şey demesinin esas sebebi öpüşmemiz değil, henüz iki gündür tanışıyo olmamıza rağmen öpüşmemizdi.
69 yapmak.
sapkın yazarların fırsat kolladığı başlık. parasailingdir şüphesiz.
rock off festivalinde birbirimize bira dökmekti sanırım.
çocuk yapmıstık biz.
Günde 3-4 km elele yürümekti sonra sıkıldım deyip ayrıldı orası ayrı mevzuu.
evlenmek .
LAN ZAMANINDA KURTLAR VADISINI TAVAN YAPTIGI, PERSEMBE GUNLERI, INSANLARIN EVDE OLDUGU GECELERDE ACIK ALANDA SEVIMISLIKLERIMIZ VAR. DILBERLER SEKISINDA.
Geçen sene bu zamanlardi. O zaman alkol girla gidiodu bende kafanin güzel olmasıyla birlikte yoga da öğrendiğim ve temeli aslında güvene dayanan bi hareketi, canli muzik yapan oldukca kalabalik bi cafe de beraber yapmamız olmuştur. Ama sağlam alkış almıştık he.
o kadar düşünmeme rağmen aklıma gelmeyendir amk... meğer ne sade bi ilişkimiz varmış.
ilk derse geç kaldığımız iki günde dershanede rehberlik hocasının karşı kapısı tuvalet yandaki kapısı ise hizmetlilerim girdiği mutfak gibi bir yerdi ve karanlıktı. O iki gün oraya girmiştik ve çok güzel anlar yaşamıştık. Hiç unutmam.
Lise yılların da sevgilimin köyüne gitmiştim. Tavuk kümesinde buluştuk.
Birbirimizi sevmekti.
görsel
Sevgili neydi ya?
Şehir dışına gezmeye gidip kalacak yer bulamayınca havaalanında uyumak. Gece sokağın ortasında Zeybek oynamak.
Birbirimizi sevmek olabilir.
ayrılmaktı... ikimizinde azına sıçıldı yıllar boyunca... şimdi yeni yeni toparladıkta artık yeni hayatlar kuruyoruz farklı insanlarla...
Sevgili yapmamak.
okula diye çıkıp antalyaya gidip aynı akşam eve geri dönmek.
ilk aklıma gelen; elimizde bira içe içe giderken kampüs içinde otostop çekmiştik. daha da çılgını birisi bizi almıştı ve arabada içmeye devam etmiştik...
Kışın ortasında soğuğun can alıcı noktasında evlerden kaçıp sahilde sabahlamaktır.
bahane olmuş size de işte.