bugün

--spoiler--
en kadir inanır ses tonumla, "nesine bayılıyorsun bu adamın bre kadın" diye haykırdım, "aşkımm çok tatlı, çok safff yaaa" dedi, içimdeki korku büyüdü, bana da tatlı diyordu ahugözlüm, tatlıdan anladığı bu muydu, ter damlaları süzüldü alnımdan, lakin makyajım akmadı. makyaj yapmıyordum, kaşlarımı aldırmıyordum. e peki bu kadın neden benimle çıkıyordu, saf mıydım acaba biraz, ne menem bir tatlılıktı ben de bulduğu, noluyordu, neler geliyordu başıma, sakin sakin gazetemi okuyordum oysa ben sadece.
--spoiler--

[ Sözlük'te bulunan "Neden Evlenmedim" kitabına ait yazılar, ek yazılar ile birlikte yaz başında aynı isim ile basılacak. Bu nedenle yazıların buradan yayınını durdurmak durumundayım. Anlayış göstereceğinizi umuyor, ilginiz için teşekkür ediyorum. Eksper Mental ]
ikide bir kıvanç tatlıtuğ diyorsa, ağzına tatlı tatlı tekmeler atma isteği uyandırabilir.
Erkeğin:"elinde imkan olsa beni mi yoksa onu mu seçerdi?"diye bir anda sevdiği kadından şüphelenme anıdır.
+ aiyyyy dur aşkım bi önceki kanala geri dön lütfeeeen...
- kral tv'ye mi? niye?
+ ismail yk'nın klibi vardı görmedin miiiii? ayyy bayılıyorum çocuğa yaaa çoooook şirin....
- eee... şu anda almış olduğum bir habere göre arkadaşımın kedisinin mama saati gelmiş, bensiz veremiyor, gidiyorum ben...
+ ama ama ama?
angelina jolie, dediğin anda, angelina'ya karşı içinizde bir şeylerin yer değiştirdiği andır.
ama o sarışın hani sarışın hatun sevmezdin sen...diye devam edilebilecek bir andır.
bazen hayran olduğu kişiye nefret duyulmasına sebebiyet verir.

garip bir kıskançlıktır bu. o an sevdiceğinin başka birine hayranlık duyması saçma bulunur. küçümseyici tavırlar içine girilebilir. "teoman mı? malın teki o be" gibi.
ancak birine hayranlık duymak, sevdiklerini o kişiyle paylaşmak anlamına gelmez. eğer sevdiğiniz reel hayatta size hayranlık duyuyorsa sorun yoktur.

bundan uzun yıllar önce başıma böyle bir şey gelmişti. kız arkadaşımın hayranlık duyduğu meşhur şahsiyetin adını duyduğumda, üzerinden uzun yıllar geçmiş ve köprünün altından çok sular akmış olmasına rağmen kafamda "aaa x mi? malın teki o lan" düşüncesi geçer.
- cristiano ronaldo'ya bak ne top oynadı bugün, gördün mü çalımları abi?
+ aa ronaldo mu? hani şu uzun boylu esmer olan mı? hayranım ben ona, ne yakışıklı yaa..
- olm hiç sevmiyorum ben bu ronaldo'yu artizin teki. kapat kapat, barcelona maçını aç. messi daha iyi zaten.
aslında esmer erkekleri hiç çekici bulmadığını söyleyen sevgilin hayran olduğu ünlü;

-ibrahim toraman!
+ esmer değil miydi o?*
+ arvil lavigne.
- onuda zikim senide şeklinde kıskançlık patlamasına sebep olabilir. neyi, neden kıskanılıyorsa !
... sevdiğini, sinir bastığı andır.
sevgili ya da arada etkileşim olan kişi böyle bir cümle kurduğunda atak olarak sizde bir ünlüden bahsedin. konu uzamıyor ve de kapanıyor. %100 çalışıyor.
onu elde edemediği için sizinledir. onu elde edebilecek olsa sizinle işi olmaz zaten. bunu da anlarsınız. kimse kimseyi kandırmasın.
sonrasında bir ay boyunca hastanede yattığı andır.

johnny depp dedi

bende depince uçtu gitti şuursuz.
Kızarak konuşsan olmaz, sussan gönül durmaz anıdır.

Erkekseniz cevap olarak:

--spoiler--
Ben de kate upton'a hastayım, icloud hesabındaki fotolarını duvar kağıdı yaptım baksana bi, bak*
--spoiler--