bugün

çok güzel ve dürüst olması.
çok yönlü olması işte. diğer kadınlardan farklı olması.

daha akıllı daha dürüst daha bilmem ne bilmem ne gibi tüm olumlu ''daha'' lı kavramlara sahip olması. Ayrıca ayrılırsanız olumsuz '' daha '' lı kavramlarada sahip olma adayıdır.

daha acımasız
daha çirkin vs vs vs.
(bkz: am göt meme)
tok gözlü olması.
yaslanılacak bir omuzu olmasıdır herhalde. bilemeyeceğim.
vicdanlı olması.
"çok sevildiğinin farkında olmaması ve kendini sevdirmek için sürekli sevimlilik yapması olurdu" olsaydı...
henüz keşfedilmemiş olmasıdır.
kendinden önce sevgilisini düşünmesi.
sevgiliyi diger arkadaslarımdan ayıran özelliği benimle sevişiyor olmasıdır. (helal olsun kıza,ben bile bana vermezdim)
içinin dışının bir olması. çok şeffaftır, içinden geleni söyler. geçenlerde bana "olm seni deli mi sikti" dedi. konuyu tam olarak hatırlayamadım ama böyle düzeyli diyaloglarımız oluyor.
kuzey yönüdür.
arkana baktığında şükretmek kan emici asalaktan kurtulmanın verdiği o mükemmel haz.
sahiplenmesi herşeyden herkesten çok..
anketör olması.

--spoiler--
yağmurlu bir bursa akşamında tanıdım onu elinde şemsiyesi ve anket formları ile gülümsedi. "merhaba" dedi "bir anketimiz var çok kısa sürüyor vaktiniz var mı".....
--spoiler--

kıskananlar hemen eksilemiş ayıp ayıp aşkımızı dile getirmek suç mu? ey aşktan anlamaz vurdum duymaz uydurmaz.
özel olmasıdır. her şeyiyle sevmek dedikleridir. hiç güldürmesede güzeldir ama kuşkusuz en güzeli, sahiplenilip önemsenmektir.
sevdiğimiz ve tarafından sevildiğimiz kişideki olmasını istediğimiz en hoş özelliktir. bağlama çalıp türkü söylemesi gibi.
not: olaydı eyiydi.
anket seviyor olması en güzel özelliğidir.
şiir yazması, benim için şarkılar söylemesi, küçük hediyeler alması, hayatımı güzelleştirmesi, dünyanın en güzel gözlerine sahip olması, hayatımda olması, varlığı... Saymakla bitmez ki
ağır başlılık, sadakat, güven duygusu uyandırması, sevmesi, yüreğini okşaması, ve en önemlisi de yatak için değil yürek için sevmesi.
gozleri, kocaman. dusunceleri, sesi, ozguveni, bacaklari...
nefes alması.
sevgi duyulmasına vesile olması.
salak salak gülümsetmesi.
Sizi olmadığınız biri olduğunuza fazlasıyla inandırmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar