bugün

Bir 14 saat yol çekmek değildir.
Gereksizdir. Kimse icin kendinize eziyet etmeyin. Kiymetiniz bilinmeyecek.
Malsınızdır ya da aşıksınızdır.her türlü malsınızdır yani .
Bes buçuk saat gorebimek icin 3 saat gidis 3 saat gelis olmak uzere 6 saat yapmis oldugum yoldur. Basit bir matematik hesabiyla onbir bucuk saat yapiyor. Gelecek dusunmuyorsaniz eziyetten ote degil bence, yok gelecegimsin diyorsaniz az bile. Realist olmak gerekirse aşk felan hikaye sevgi onemlidir bence sevmesini bildikten sonra.
Sevgilinin kaç saat geleceğine bağlıdır.
Bir masum öpücük hem hee, yemezler.
Doğrucu olun az be pompaya gidiyorum deyin.
mutfağa gidip su içmek kadar kolay fakat içindeki hasreti söndürecek kadar doyurucu.
daha fazla da yol gidilir gerekirse uğrunda. o öyle bir öpücüktür ki yalnızlıktan yanına alıp taşımak bile istenir.
aşırı kıskanç sevgili eylemi.

not: insanın sevgilisi bir arkadaşını öptü diye 4 saat yol çekip, adamı bulup dövmek ve rahatladığını hissetmek hoş bir şey değildir.
Aptallıktır. Ne dördü amk keşke dört olsa, tam on saat yol gittim onu bi kere görmek, tenini koklamak için. Artık gide gele gide gele tren personelleriyle kanka olmuştum. Adamlar beni görünce 'yine mi sen lan' derlerdi. Ama değmedi işte, olmadı. Şimdi telefonlarımı bile açmıyor o teninin kokusu için on saat yol gittiğim kız.
sevgilinin gözlerine bakabilmek için 6 saat 51 dakika yol gitmek değildir.
ne öpücükmüş o kardeşim, beni de bi öpsün dedirtir.
vay anasını, milletteki sevgiliye bak amk.
adama hesabı yeniden yaptıran yolculuktur.

4 saatlik yol demek otobüsle en az 35 lira demek.

5 öpücük demek de 5*35 ten 175 tl demek.

175 tl demek ortalama bir eskort ile 1 saat birlikte olmak demek. hemde öpmek açık büfe.

şaka lan şaka.

seviyorsan gideceksin kardeş.

hatta hem öp hemde;

(bkz: seviyorsan git konuş bence)
(bkz: kim lan bu romantik)
öpen değil, öpülen kişinin çok şanslı olduğunu gösteren eylem.
4 değil 40 saat bile gidilir! onun kokusu için..
abazanlıktır.
2004-2005 yıllarında her haftasonu bana istanbul-bursa yaptıran. Değdi mi? Değmedi.
Sevgili demek bu demek zaten.. bunu yapıyorsa bir kız ; erkek bu kızdan ayrılırsa salaktır..
böyle bir sevgili kaçırılmamalıdır.
öpülen kişi değdiği müddetçe değil 4 saat, 40 saatte yol çekilir. ama değmiyorsa, 2 adım dahi çekilmez hale gelir. küfrettirir amk. *
(bkz: bahçıvansın biberin yok dalyaraksın haberin yok)
arkadaşın sevgilisi de 1000 lira verip sexy iç çamaşırı almış.
(bkz: elalemde ne karılar var ulan)
eğer bir öpücükle döndürüyorsa, sevgili değer vermiyordur. gece yatıya kal der insan.
bir öpücük için 4 saat giden, kız verse neler yapar diye düşünmüyor değilim?
4 saat değil 24 yine giderim. hiç acımam parama, yorgunluğuma. yapmadım değil yaptım acayip bir haz bu. yolda düşündüklerin, söylemek istediklerini kafanda sıraya koyuşun vs. sırf bunun için ilişkiyi yaşamaya değerdi.
mallıktır. o zamana ve paraya 2 rus hatunla doya doya öpüşülür, sikişilir.