bugün

dünyayı umursamamaktır, bugün değeri olmayan nerdeyse aşkla sevgiyle olmayan bir öpücük için 6 saat yol çekmektir.

hiç yorulmazsınız, öyle bir güç vardır. otobüsteki ıvır zıvırla oyanalır, sağa ola bakarsınız. çok bir şey beklemiyorsunuzdur kafanızda sadece o.

gidip sarılırsınız bütün yorgunluğunuz gider, hele o nefesini nefesinizde hissedişiniz.

koy götüne be yeğen isterse 6 isterse 7 saat olsun. sevgi dolu bir öpücük hiç bir şeye değişilmez.

dipnot : ha bir de anne yemeği.
gerekirse 4 değil 15 saat bile gidilebilir tecrübe ile sabittir. lakin bir anne öpücüğü kadar değildir.
Öpücük ile başlar devamı da gelecekse değer.

Edit : Genç romantikler rahatsız.
https://www.youtube.com/watch?v=OXWZZl_JY7s

edit: vay amk vidyonun ismine bak!
4 saatlik yolun ardından söylenmesi muhtemel söz! *
bi opucuk icin 900 km gittim ben be heyt.
yakında yapacağım durumdur. istanbuldan izmire gidicem sadece onu görebilmek için, koklayıp öpebilmek için, sevip okşayabilmek için, yeşil gözlerinde boğulmak için.

sözlük aşığım aşık.
her hafta bu yolu gidip gelen insanlar tanıdım. gönül isterki mutluluk baki yol ölümlü olsun ama o yol daha güçlü çıkıyor öyle bir zaman geliyor ki. dayanılmaz oluyor otogarlardan aştilerden terminallerden ayrılmak.
her neyse, kim mutluysa mutluluğu baki olur umarım.
hoşlandığı kızdan evet cevabını almak için 13 saat yol gitmek. *
(bkz: ziyaaaaaaaaa)
kutup ayılarının dişisi için 60 km. gittiği düşünüldüğünde bir marifet değildir.
Zamanında bulunduğum yerden haritanın diğer karşısına giderek yaptığım eylemdir. Konu orada ne öpücük ne başka bir şey. her şey koku, özlem ve aşktır. Bunu bir erkeğe kadın yaptırıyorsa hele..
hepiniz zamanında yaptınız bunu
hatta bir değişik versiyonu 1 saat gidip evine bırakıp eve geri dönmek vardı.

ne çabuk unuttunuz?
birgün pişmanlık hissetme ihtimalin yüksek olan yolculuktur.
(bkz: bu hikayedeki mal benim)

seviyorsam değil 4 saat anasının amına kadar giderim ayrıca.
bir kalıp olarak; elini tutup gözlerine bakmak için veya tatlı bir öpücük. seviyorsan bir hevesle kalkarsın sabahın 3'ünde ve gram şikayet etmeden hevesle gidersin tüm yolları. sevdiceğine gidiyorsun lan boru mu?*
güzeldir!
Her anına, her saniyesine değer, değmeli, değdi.

6 saat gitmiş biri olarak diyorum ki;

Seni çok Seviyorum...
burdur'dan, karabükte okuyan sevgiliyi görmek için ankara aktarmalı olarak gitmektir.ayrıca 4 değil 8 dir.
yolları çekmektir. umursamamaktır ı koku o sıcaklık.

nerde var ki başka...
vakti geldiğin de "ben senin için neler yaptım" sözüne örneklenecek faliyetlerden sadece biri.
değer.

sonradan pişman olmak pazarlıklı olmak demek.
21 saat yol giden benim için önemsizdir. 4 saat nedir lan, biz 4 saatte bir mola veriyoruz amına koyim.
sadece öpücüğe odaklanan sığ kişinin gittiği 4 saatlik yoldur. ileride belki ayrılacaksın, belki ayrılmayacaksın, o mutlu anları yaşamak için gidilen yolun ne önemi var. Aşka uçmazsan kanatlar neye yarar?
uçakla mı, eşek sırtında mı, yaya mı olduğuna göre değerlendirilecek seyahattir.
2 sene , ayda bir 12 saat yol giden kişi kadar etkileyici değildir.