bugün

ben de değilim diye karşılık verilip durum yatıştırılabilir.
erkeği şoka sokacak sebepler topluluğundan bir tanesidir...
namusu bacak arasında arayanlar için kötü bir cümledir. ancak anal, oral her haltı yapıp saklamasından daha iyidir.
mustakbel es adayinin demesi buyuk bir sarsintidir, sevgili derse turk erkeginin isine gelir...
ben de bakir değilim diyerek ufak bir gülümsemeyle geçiştirilir. Ben kendimi o'na saklamadıysam, o'ndan da kendini bana saklamış olmasını bekleyemem.

Peşin edit: gavatım.
türk erkeklerinin büyük çoğunluğunun o andan sonra gelecek düşünmediği kritik cümle.
bir erkeğin denenmesinde en kritik cümle. hala seviyor ve terketmiyorsa, yüreğinize basın.
söylemeyip saklamaktan iyi olsa gerek. öyle olmalı.
cesaretinden ötürü tebrik edilmesi gereken kızdır. lakin bu cesaret ilişkiyi kurtarmaya yetmeyecektir.
Kızın seni sevdiğinin göstergesidir. Her ne kadar kızı medeni cesaretinden dolayı kutlayacak olsamda, sonumuzun mutlu olacağı söylenemez.
"sevgilim versin ama karım bakire olsun" düşüncesine sahip sözüm ona erkeğin hoşuna gidecek cümle.
insanı derinden yaralayacak bir şeydir. kesinlikle erkeğin kıza bakış açısını değiştirir. daha önce fethedilmiş vir ülkeye sığınmacı gibi girilmiştir. daha önce kutsanmış bir bakireden arta kalan kadınlıkları topluyordur. daha önce yenmiş bir yemeğin dolaba kaldırılmış artığını yiyor gibidir.

bunlar kadını kötü yapmaz şüphesiz. bekaret saçma sapan bir şeydir. ama bu hissin önüne geçebilecek pek birşey yok.
Sevgililikten fuckbudy ye transfer olması demektir.
kamilin sevgilisi kezbandır gidin köşede oynayın normal insanları bi rahat bırakın denir .
Daha fazla içinde tutmak,suçluluk duygusu hissetmek istememiştir.Belki sevişmek istiyordur,olur ya.
doğruyu söyleyebilmiştir.
dürüst sevgilidir.
+berkecan aksam edalara gidicez sakın gec kalma ben bakire diilim bu arada
-çipetpetpet?!?
Bunu söyleyen erkekse sıkıntılı durumlar yaşanabilir.
+Aysu haftasonu sinemaya gidelim orda at binmeye gideriz ben bakire değilim zaten. -Bende değilim aşkım. Olsun aşkım herkes ilk olmaya bilir tabi ama sonsun sen.
+Kızdım döndüm ben.
-?!
kendini ancak cesaretlendirmiş olabilir. 2013 yılında türkiye' de bile artık önemi azalmış duruma bu kadar takılmamak gerek.
sevgilisi tarafından "sevişelimmi" sorusu yöneltilecek hatun.
"rahat ol" demek isteyen sevgilidir.
Doğruyu söylemiştir. Dürüst sevgilidir. Onun için gerçekten üzülürüm ancak karşısındaki erkekte dürüst olmalıdır. Bazıları gibi ooo nasıl olsa bakire değil işimi gördükten sonra ayrılırım diye düşünerek kimsenin duyguları ile oynamamalıdır. Ya ilişkiyi o anda bitirmeli yada devam etmelidir. Bu onun kendi görüşüne kalmış bir durumdur.
Bırseyler ıstıyor olabılır mı ?
Daha fazla içinde tutamamış zaar.
- aşkım ben acıktım.
-bende.
- ne yiyelim.
-börgıra mı gits.. bu arada konusu gelmişken ben bakire değilim.
- aşkım 2 yıldır düzenli bir seks hayatımız var zaten.
- hee doru