bugün

entry'ler (183)

sevilen erkeğin sevgilisinden ayrılmasını beklemek

Yara bandı olmaya can atan insan beklentisidir çoğu zaman.

mergiz

Artık hayatımda olmamasına rağmen hala özlediğim, hep mutlu olmasını istediğim insandır.

yazarların gördüğü ilginç rüyalar

Yeğenimi soyulmuş mandalina olarak görmüştüm. Onu göğsümde taşıyordum sonra güneşte pörsüdü.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

seni sevdiğim kadar annemi sevmiyorum. *
(bkz: erkek yalanları)

üçüküncü nesil

yazarlığı 2010'da onaylanmış yazarlardır. (bkz: ben)
(bkz: inci de kadın olmak)

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

göktürkçe türk.
bkz: Ϝϓſ Ϟ

sözlük yazarlarının itirafları

zamanında uğrunda çok gözyaşı akıttığım ilk aşkım bu perşembe evleniyor ama benim aklım yine bu perşembe yapacağım sunumda.
üstelik hayatımın aşkıyla beraberim ve çok mutluyuz. demem o ki gençler, her şeyin bir ilki vardır. tecrübe deyin geçin. kimse için üzülmeyin. hayat gerçek aşkınızı bulacağınız kadar uzun.

iki sene sonra gelen edit: o da hayatımın aşkı değilmiş.
#swh

sözlük yazarlarının etnik kökeni

kıpçak türkü.

çantasında falçata taşıyan kız

gsf okuyan kızdır.
(bkz: ben)

aylak kafe

reklamından haberi bile olmayan kafedir. yazar burada memnuniyetini dile getirmektedir.

kahve evi

bursa, gazi caddesi üzerinde bulunan, podyum park açılmasına rağmen popüleritesini yitirmeyen, loş ışıklı hoş mekan.

yalnız son zamanlarda emin olduğum bir şey daha varsa sahiplerinin paragöz olduğu. türk kahvesini 6 lira yapıyorsun madem, yanında 50 ml. suyu 2 tl'ye satma! örneğin; ikinci çayı içmediğimizde gözünü devirerek gitme! zaten çayı 3,5 tl'ye satıyorsun. devamlı gelen müşterilerin 4 kişilik masaya oturunca sizin gelecek var mı? sorusuna hayır yanıtını alınca suratını asıp gitme. yine en güzel masalarını montunla kapatıp, kalabalık müşterilerine saklama.

hemen aşağıda aylak kafe var mesela. fiyat listesinin daha kabarık olmasına rağmen paragöz davranmayan sahipleri var bu kafenin.

aylak kafe

bursa, gazi caddesi üzerinde bulunan, hizmette sınır tanımayan, tuvalette deodorant, kulak temizleyicisi, vücut losyonu, kolonya, jöle, kadın pedi bulunan, fiyatı tuzlu ama sahipleri güler yüzlü olan mekan.

berxwedan yaruk

şöyle bir anısı da varmış. *
https://eksisozluk.com/entry/31947634

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

serap eser bunlardan birisidir.

platonik aşk

bazen platonik kalması herkes için iyi olandır.

hiç tanınmayan bir insana selam vermek

meslek icra ediyordur, esnaftır.

kendi şehrimden bir insana aşık olma düşüncesi çok korkunç geliyor. uzak biri daha ulaşılır gibi.

adriana lima nın instagram hesabı

acun'un karısını takip etmektedir.

mustafa kemal paşa diye türkü söyleyen kürt

helal olsun denilesi kürttür. ki atatürk kürtlerin de refah içerisinde yaşamasına sebebiyet veren önderimizdir. ama insanlar nankör olmaya dursun.

o'nu göremeden bu şehirden gitmek çok acı.