Kavgayı hooov diye ayıran dayı var videoda, ona çok güldüm. Birkaç kere de diyor hoov hooov ahahaha her seferinde güldüm. Kızlar kafasız, meme desen zaten ilgi alanım değil. insanlık görevini yapan Dayı videoyu şenlendirmiş valla hooov ahahahah.
Arabadaki kız diğer kızların müşterisini çalmış anladığım kadarıyla, ekmeğinin peşinde koşan diğer iki emektar fahişe de bunu kabullenemeyip böyle bir şeye kalkışmış.

Orospuların dünyasında yaşamak da ölmek de ekip eşidir, yaşamak da ölmek de..

- eskort sokaklar.
işte buna hooov denir adamım. *
dayının haklı olduğu kavgadır. * *
kavga etmeyip iğrençlik yapan çamur tiplerdir. hangi para birimi şu rezilliği karşılar ki. bir de kameraya çekiyorlar böcekli işletmeyi basmaya giden uğur dündar hesabı..
kendisine saygısı olmayan, bu tip olaylarda faturanın sadece kadına kesilmememesi gerektiğini henüz idrak edememiş cahil kızların kavgasıdır. hep derim kadının düşmanı kadındır. eminim 3 gün sonra uğruna kavga ettiği adamdan tiksinecek ve kendine kızacak. gerizekalı.
Basit insan işi. Gerek yok böyle kavgalara gürültülere.

onunla seni aldatan, bir başkasıyla da onu aldatır. Devran mutlaka döner. Ve en çok üzülen sen olsan dahi en az yara alan sen olursun.

Hayatı,insanları, olanları izleyin.. her zaman dahil olmak şart değil.

Bırakın bütün çirkinliklerini sersinler önünüze. Karda saysınlar kendilerini. Kadın / erkek hanelerine birini daha katsınlar. Arkanızdan enayi desinler. Anlamadı desinler.

Minicik bir amenna..

Ötesi lüzumsuz...
tamamen aynı tipte olan iki kadının birbirine ''orospu'' diyerek dövüşmesini konu alan yapım fantastik yapım;

en son böyle bir kavgayı annihilation filminde natalie portman performansıyla izlemiştik ve oldukça seviyeli bir kavgaydı ve sebebi makuldu. (filmi tavsiye ediyorum bu arada)

bol makyaj, saç boyası, yapay saç (tek bir tel kopmadı) ve aşırı cehalet içeren bir video; bu tipler %99 hakkıyla varlık edinmemiş, cahil, entelektüel eşiği düşük, görmemiş, kitap okumayan, nezaket kurallarından yoksun erkek paratoneridir.
Hayır sanki kadın adamı zorladı ha. Erkeğin beyni yok mu güzel kardeşim ? iki para için kendinizi rezil etmeye değer miydi ? Bu kadar mı değersiz ve boş hissediyorsunuz kendinizi. Anlam veremiyorum para uğruna kendi benliğinizi satmayın.
Eğlendim. Sıra sevgilisinde ama o da hak etmiş.
Kızların kılık kıyafetinden de, davranışlarından da ne oldukları belli. Bırakın yesinler birbirlerini.
Hayatımda gördüğüm en rezil video. Asıl soru bu kızların ailesi videoyu görünce ne düşünecek? Millet olarak kafayı yediğimizin kanıtı.
ulan kız degil bunlar bildiğin eskort.

yani düpedüz tokmakci kavgası..
Bu kadar kepazeliğe dayanamadım yarısında kapatmak zorunda kaldım.Bu nedir allasen?insanda azıcık utanma olur.
Günümüzde gençlerimizin yarısından fazlasını oluşturan tipler bunlar maalesef. insanımız nasıl bu kadar basit hale geldi düşündürüyor doğrusu. Rezil rezil hareketler.
Orospunun başka bir orospuya bqğırdığı video açmayın gereksiz.