bugün

verirsen bitersin. nokta.
iç iç suçu şişeye at. şişeyle girmedin ya ilişkiye.
'beni sikti zoruma gitmedi, sikini donuma sildi o çok zoruma gitti' durumudur.

geçmiş olsun.

piyasalara can geldi.
(bkz: dudağından da öpmüş mü)
Bu tür şeyler yapıyorlar sonra kzılar neden kezban e tabi olur kardeşim kızı buna sen zorluyosun.
arzın talebi karşıladıktan sonra talebin piyasadan çekilmesi şeklinde yorumlanabilir. *
amerikada bunun tam tersi olayların yaşandığı bilinmektedir.
Sadece flört etmekle, çıkmak arasındaki farka takıldığım yazıdır,yoksa bu şekildeki ilişkiler şaşırtıcı değildir maalesef günümüzde. 1 yıldır flört edip 3 aydır çıkmak nedir flört zaten birbirlerine duygusal anlamda birşeyler hisseden kişilerin geçirdiği zaman değilmidir. *
e bunu yapıp terkeden kızda var.
"sevgilimde" ne demek sevgilim ile birlikte oldum onu iyi tokmaklayamadım diyeceği yere neler denmiş az daha dikkatli olun güzel kardeşlerim..
ilk kez yapan erkek için normal bir durumdur. bir hafta bilemedin iki hafta sonra, kendini yenileyince ellerinde çiçeklerle geri dönecektir.
cümle sahibi konuyla ilgili haydar dümen e danışmalıdır.
ağzına şaplak atılası kezban beyanatı. erkek akıllıymış.
amını artık dağlara taşlara sürtmesi gereken bahtsız patlak beyanatı. Vermeden önce düşünecektin yavrum.
sevgilinin bir şekilde sana dönmesini sağla birlikte ol ve terket.
üç aya yatarsan böyle olur tabii yavrum denilesi durumdur.
testisler çalışsın ürün depolansın tekrar o seni merak etme sen demek lazım kızcağızımıza .
çok mu sert yaptı ne.
nasıl yattıysan adamcağız ardına bakmadan kaçmış gitmiş diye teselli edilebilir.
orospu çocuğu işidir. yazıktır günahtır. bu kadar saf olmayın hanımlardır. gerçekten seven biri aradan yıllar da geçse sizinle cinsel ilişki yaşamayı evliliğe bırakmıştır. lütfen dikkat edindir.
tanım!!!: rezil insanların karşılaşacağı son. oğlanın suçu ne mi? beyler bekaret beyinde diyen, yaaa benim bedenim benim kararım laflarına dstek veren oğlanlar var ya o oğlanlar bunlar işte.

senden metres ya da konsomatris olur bu saatten sonra.

tostlara kaşar olursun amk.

nikah yok, yuva kurma belirtisi yok orospudan farkın ne diye sorsan verecek cevabı yok.

doğru bize ne değil mi o zaman bize sorma, sormayı da geçtim böyle ağlama.

zina et, kusana kadar iç, piçin biri için her boku ye sonra itiraf sitesine ağla yazık sizi yetiştiren aileye.
vay be dedirtir. cillop gibi kizin belini duzenli olarak 1 sene daha kutletme firsati gecmisken bu denli ayrilik akil, fikir isi degil.
saka saka. kiz mal oglanda mal belliki. sonuc; bitik bunalimli hayatlar.
kizda muhtemelen o bar senin bu bar benim her cicek verene, sahip cikana verir gibi duruyor. hayirlisi..
arefeden önce bayramı gösterirsen, ne olduğunu anlamadan bitiverir herşey. o yüzden bazen örf adetlere bağlı kalmak iyidir. Sözde kültür ve marjinallik bazen felaketimiz olabilir.
ilginç bir iddia.
hemen herkes adama vurmuş, şerefsiz merefsiz diyolla herife. kim bilir garibim belki gündelik yaşantısında aklı başında biri olarak tanıdığı sevgilisini cinsel münasebet esnasında "aşkım beni şöyle becer, böyle de sok. bi de burama sok" falan derken gördüyse ne yapsın. haklı da olabilir. karşı taraftan da dinlenmeli de çook ta sikimde amk ne bok yerseniz yeyin.
kızlarda ki piç erkek merakı ve hüsran olmuş hayatların, dile gelmiş hali. o değil de seni seven dürüst erkek vardı ya reddettiğin alay ettiğin, o bunu yapmazdı. gerçi o da uyuzdu efendi idi dimi?