bugün

(bkz: 3 in 1)
kalp şeklinde bir kutuda çikolatalı kurabiyeler ve çikolatalı kekler var, onların arasında da ona sevgimi anlatan küçük sözcükler. ama hepsi farklı dillerde. o dilleri birlikte çözeceğiz.

yine not düşüyorum yine not düşüyorum. kapitalist sistemin has uşağı gibi hissediyorum kendimi.
olsa alırdık bişeyler.
hiçbirşeydir.
bardağın dolu tarafı görünecek bir bardak. optimist sevgiliye önerilir.
bir bardak soğuk su.
(bkz: yarrak afedersin)
Birisi yapacaktı.
yazarların sevgililer gününde sevgililerine alacakları hediyelerdir.
atari. eve kurcaksın sabaha kadar 9999999999999999 in 1 kasetini takçaksın. hem romantik hem çocuksu hem eğlenceli hem anlamlı hem güzel hem ucuz.
Yazarlarin bu sevgililer gununde kiz veya arkadaslarina yapmayi dusundukleri jesttir. Konsere goturmek gibi uzun vadeli planim var belki o zamana kadar ayrilmaz bu sayede benden.*
(bkz: dijital tartı)
norveçli Balıkçıların Tercihi.
(bkz: eldiven)

edit: kendim için.
kandil simidi.
sevgilim olmadığı için biz bir arkadaşımıza çok afili cafcaflı bir paket içine tuvalet kağıdı koyduk sonra vazgeçtik tuvalet kağıdının içine de sabun soktuk ve üzerine yazdık : aşk bir sabun ise köpürt beni pakize.
garibim çok sevinmişti ama birden kahrından geberdi.
bunu aldık evet bunu:
http://galeri.uludagsozluk.com/g/sevgililer-gününde-yazarların-aldığı-hediyeler/
bir adet kurşun kalem. bir adet 25x35 kağıt ve benim hayal gücüm. * *
tesbih...
(bkz: tek diş sarımsak)
iş arkadaşının 'bugün sevgililer günü ya gelmiyorum,söylersin sen.' şeklinde mesaj atması ve senin işe gitmemek için bir sebebinin olmaması, çok yaratıcı bir hediye.
(bkz: euphoria)
powercolor 1 gb hd 4650 ddr3 128bit ekran kartı.
karşı komşu bir tabak yemek verdi allah razı olsun.
gidip bir yerden almak yerine el emeğiyle hazırlanınca anlamlı olan hediyelerdir.
dijital çerçeve, slayt gösterimli.