bugün

14 subat sevgililer gününde yazarların sevgililerine aldığı hediyelerdir..

(bkz: bir kutu kalpli cikolata)

(bkz: kapıya gönderilen güller)

(bkz: takı türünde aksesuarlar)

(bkz: aksam yemeği)

ya da

(bkz: tek tas yüzük)

türünden olabilmektedir...
"nahsana" marka kol saati...
"zıkkımınpeki" çikolatası...
"osurukçiçeği" parfümü...
"çakıltaşı"ndan muhteşem yüzük...

daha ne olsun bunca güzel hediyeden sonra sevmese de olur...
kapitalist dünya düzenine ve değerli insanların, maddi olarak değerinin ölçülmesine karşı olan sözlük yazarlarının, almadığı hediyelerdir. sevilen insanın, sadece sevgisini vermesi, alınabilecek en güzel hediyedir.
(bkz: eşeğin siki)
evine erzak.
sevgilisi olduğu halde sözlükte kız peşinde dolananların cevaplayamayacağı soru...

+çanta
+ayakkabı
+parfüm
-hilton da bir gece...(indirimli sevgililer günü paketi)+evliyim
koca bir hiç.
Güzel türkçemizde; 14 şubat sevgililer gününde, yazarların sevgililerine aldığı hediyeler, veya sevgilileri tarafından yazarlara alınan hediyelerdir.
Kendi şahsıma süper bir hediye aldım: "hüzün, bilinç ve bir sevgililer gününde yalnız olmanın, ilişkiye yüklediği marjinal değer". Hatırlamıyorum, herhangi bir sevgililer gününde daha önce yalnız kaldım mı? Bu yaşımda* ilk defa bir sevgililer gününde yalnızlığı hissettim, ayırdına vardım damarlarıma kadar. süper başlayan bir gün, yine içerek bitti. gerçi bunda; sabahın köründe gittiğim moda çay bahçesinde bile, 8/10 çiftin dişisinin elinde bir gül olmasının etkisi olabilir. sonuç olarak bir sonraki sevgilim kim olursa, en az 3 ay kıymetini bilicem.* bu da, benim potansiyel sevgilime 14 şubatta aldığım hediye.**
Kendi kendime hediye aldım.*
- 8 kutu tuborg fıçı
- 2 Büyük boy klasik ruffles
- 250 gr. eski kaşar
- 20 tl değerinde midye dolma
- 1 paket Marlboro
billboard da bir ilan. *
(bkz: Olmayan sevgiliye alınamayan hediye)
bir mucize gibi hayatima girdi.
bir bardak soğuk su.
*
mehmet ali erbil bakış açısıyla kol saati.
daha bir yaşına girmemiş Oğlunun/kızının totosundan bir ısırık. Karısı ona daha değerli başka ne verebilir ki ?
en iyisinden çatlak önleyici el kremi. *
(bkz: kaktüs)*
hiçbir şey. çünkü hediye verecek sevgili yoktu.
(bkz: göte giren şemsiye)

renkli ve titreşimli oyuncaklar pahalıymış da.
galatalı balık restaurant ın terasında bir yemek eşliğinde verilmiş, fazla gösterişli olmayan hoş bir kolye.
uzerine tam oturan bir eldiven.
(bkz: bamya)
istanbul dan güzel bir görüntü.
mezar taşı.
(bkz: the sims 3)
*