bugün

Sevgili seçmek mi? Bazıları sağ el ile sol el arasında bile seçim yapamıyor.
Birini görünce sevgili olmayı planlamaya başlamıyorum. Genelde zamanla gelişen bir durum oluyor. Bununla beraber başta çekici bulmadığım biriyle sohbeti ilerletmeye uğraşmadığım da bir gerçek.
nefes alsın yeter denildiği için bana bir kriter kalmadı bu durumda japon şişme bebeklerine kadar düşmüş oluyorum ve nefesle şişsede olur diyorum.
Kompleksli, kötü ten kokusuna sahip, kişiliği tam oturmamış, görgüsüz, yemek yerken ağız şapırdatan, pis, kontrol delisi ve sorumsuz kişilerden uzak durun yeter.
o kadar para yemiş, artık huzurlu ve mutlu bir sevgili arıyormuş.

kezban dediğimizde kızıyorsunuz kızlar. bunun adı kezbanlıktır işte * sen öyle birini hak ediyor musun diye sorarlar adama. adam dedim pardon. kadına.
sigara içmemesi, uyuşturucu (ot) övmemesi, küfürü az kullanması, biraz da kafasını kullansa yeter. ketçep mayonez olmasın usta.
1- zeki olması
2- makul bir insan olabilmesi

bu ikisini yeteri kadar yapabilmesi benim açımdan son derece tatmin edici.
BEYAZ tenli olup benimle bir olması.
Bembeyaz böyle süt gibi ay gibi foton gibi.
Yahu seçme. Doldur poşete gitsin. Patlıcan olmuş 10 lira.
saygı göstermesi ve değer vermesi .
sevgili seçilmez, olunur. olunduktan sonra da kriterlerin anlamı kalmaz.
vaporwave dinlemeli ve vaporwave felsefesini anlaması lazım.
Türkiye genelinde bakarsak erkekler için nefes alması, kadınlar için zengin olması.
sanki hepsi kuyruk oldu beni seç beni seç diye, bir de kriter mi arayacağız.
ne lan bu manavdan patates soğan mı seçiyorsunuz.
Güzel olması, yalancı olmaması, karakteri oturmuş ne istediğini kesin bilen bir Pokemon iyi olur. Seni seçtim. I want to be the very best
Kominik ve yobbaz olmaması şüphesiz..
karşı cins olması...
hayallerimdeki sevgili tatlı suratlı, düz karınlı, düzgün fizikli, zeki ve iyi kalplidir. seksi tabu olarak kabul etmez. bu kişinin karşıma çıkması olanaksız olduğu için tek başıma yaşamaya alışmak zorundayım. yapacak bir şey yok.
insan olması.