bugün

yazarların yeni bir aşka yelken açmaya karar verip, bunun için yeni bir partner arayışı içine girip, bu arayışta eleyici olan etmenlerdir.
sanat sever, esmer, kezban olmayan.
(bkz: hanım koş anketçi gelmiş)
baştan aşağı saçmalık olan olaydır. karpuz mu seçiyorsun arkadaşım? öyle ısmarlama sevgi olmaz. sizin gibi dingiller yüzünden ortalık sahte ilişkilerle doldu. biraz aşka değer verin lan. böyle yapacağına yalnız kal amına koyim. illa sikiş istiyorsan karıya git. ama aşk gibi yüce bir duyguyu pis işlerine alet etme.
ilk görüldüğünde kalbi zıplatan.
Durust, kibar, merhametli, inancli, saygili, 1.80 boylarinda olmasi yeterlidir.
nefes alması önemli tabi.
sabah uyanınca yüzü gözü şiş halinin bile çekici gelmesidir.
Yalan söylememeli
herkesle ilgilenmemeli
esmer, renkli gözlü
Doğa sever, deniz sever
En cok da beni sever
olmasına dikkat edilmelidir.
esmer, kumral saçlı, anlayışlı olsun gerisi kendiliğinden olur zaten.
iyi ve masum biri olmayacak sevgili, bu devirde deveye diken insanı...(.)
en önemli kriter tüm kriterlerin bir arada olmaması sizin hevesinizi kırmasın. henüz perfect kız modeli üretilmedi sanırım.
Sevgili mi seçiyoruz manavdan armut mu belli olmayan kriterlerdir. Aynı zamanda gereksizdir.
sevgiliden kasıt gerçek sevgiyse siz onu seçemezsiniz, kader ikinizi seçer. ama niyet eğlencelikse liste uzar. zaten o sevgili de değildir.
ince belli, balıketli ama kilolu olmayan, bakımlı saçlara sahip ve temiz yüzlü olması tercihim ayrıca kitap okuması ve dinlediği müziklerin kaliteli olması olmazsa olmaz.
Net olması, lafı kivirmamasi veyahut kanla ayağına yatmamasi

Cömert olması, gönlünün zengin olması

Uzun boy ve zeka..

Şahsen ben bunlardan dolayı sevgilimi seçtim ve mutluyum..
baştan çıkarıcı olması, sevişmelerde genel anlamda itaatkar olması ama gücünü asla yitirmemesi bir de kültür-sanat ehli olması, haliyle öküz almıyoruz eve. bugüne kadarki bütün sevgililerim bu tarz özelliklere sahipti, ve inanın bana bugüne kadar çok sevgilim oldu.

yani, doğru yerde aramak lazım geliyor bir yerde, kendinizi ucuza kapatmayın.
Sadık ve efendi bir adam olması yeterli .
ilk gördüğümde boğazımdan mideme ılık bir akıntı oluyorsa tamamdır.
1- Tüylerine gözü gibi bakacak.
2- Hani şu ensemize dökümen pire ilacı varya, heh onu kullanınca yaklaşmasın yanıma lütfen. söğüşürken ensesini ısırırım falan ağzıma leş gibi pire ilacı gelmesin.
3- Tırnak, pati bakımına özen gösterecek.
4- parmak aralarında hela kumu kalmamasına özen gösterecek.
5- durup dururken gelip tüylerimi yalayıp temizleyecek.
6- mamayı benden ayrı yemeyecek. yaş mama gördümü evdeki kuru mamayı satmayacak.
7- veterinere atar yapacak. zaten iğne saplıyor ibne bir de şirin gözükmek için benim hatun gevşemesin puştun elinde. Çizerim.
8- mart ayında... (burası sizi bağlamaz lam hibınalar)

bu kadardır.
sadık olsun. tek kriterimdir.
olması.

(bkz: piç adam baattin)
Vicdanli, merhametli olsun.
1. ırk-fenotip,
2. tatlılık-sempatiklik,
3. karakter-ağırbaşlılık.

biri dahi eksikse soğurum.

bilinçli değil artık bünyeme, içime işlemiş bir durum.

edit:
4. anlaşabilmem, kafamın uyuşması.
5. beyaz tenli, kumral olması.
Ben sevgili seçemiyorum nedeni de kimi seveceğimi seçemem sadece bekliyorum onun bana dönmesini pek dönecek gibi değil ama beklemeye devam edeceğim.
Çekici olması.