bugün

Nimetle oynanmaz.
satanist işi olabilir.
kedi kesip yiyo bunlar kedi.
burnunu sümkürdüğü peçeteyi de çerçeveletiyo musun.
Off kınamaktan yoruldum kaç yaşındasınız 5 mi? Ne diyeyim allah size akıl fikir bana da kan versin.
demirin tuncuna, insanın piçine kaldık amk.
Allah akıl fikir versin, hatta benden alsın onlara versin.

Korkuyorum ki yakın bir zamanda b*kundan kolye falan da görebiliriz. O zaman hep beraber:

görsel
vücutlarındaki bütün kanı birbirlerine verip aşklarını ölümsüzleştirmeleri dileklerimle. utanıyorum.
Yarın terk edilince onu içip ölmeyi de dener bu gerizekalılar.
Çok romantik lan işte gerçek aşk.
aferin butun dna kodlarınızı elinizle teslim etmissiniz. olası bir anlasmızlıkta olası bir terkedilmede ya iclerinden biri intikam atesiyle yanar ve sizin o guzelim dna'nızı kanıt niyetine bir yerlerde kullanmaya kalkarsa? hukukcu kafası iste direk bu aklıma geldi.
Coca cola gibi duruyor.

Dünyada normal insan kıtlığı var.
Olası bir ayrılıkta kanı o şişeyi kıracak ve çürümüş et kokacak ortalık. Çok malsınız çok.
Evlenince neresinden kan alacak acaba?
görsel
Bu nedir, gerçekmiş. Beni de kan tutuyor. Insanlar niye böyle şeyler yapar ki , anlam veremiyorum
Normalde laf arasında dillendirilip, bahsedildiğinde bile tekme tokat dalınması gereken bir fikrin, günümüz dünyasında mallık sınırlarının uzayın sınırlarıyla örtüşmesi sonucu kabul görmesi hadisesidir. Yapan şahsiyetlere "Çok orijinal gerçekten, hadi şimdi sktrin gidin" demek istiyorum, diyemiyorum, bari yazayım.
bir iki defa verdikten sonra bu aşamanın bitmesi gerekiyordu, gereğinden fazla uzamış bu ilişki.
fazla naz aşık usandırır.
Sağlık lisesinde okuyan arkadaşlarım yapardı.

Ah şu iflah olmaz ergenler.
görsel