bugün

Velev ki yaptın diyelim, neden özelini herkesin okuyabileceği bir mecrada ifşa ediyorsun? Bu saygısızlık sana ne kazandırabilir güzel kardeşim, aptal mısın?
Tam bir mal aq.
Yiyin birbirinizi ete para vermeyin bilader!
2 haftadır evdeyiz, günde 3-4 defa seks yapa yapa ikimizin de iliği kurudu.

Böyle bir şey deneyelim dedik. Başlarda tuhaf olsa da sonradan eğlenceli gelmeye başladı. Tavsiye ederiz.
Ay ben gülerim.
Sevismek varken neden mastürbasyon?
tercihe göre yapılması uygun olandır.
Eşler küsüktürler normaldir.
Sevgili olan iki arkadaşımın yaptığıdır.
Tabi ayrıldıktan sonra bizim amcık erkek olayı anlattı.
Neymiş efendim, yaptığımız onca şeyden sonra nasılda hiçbir şey olmamış gibi davranıyormuş.

Aklımın almadığı her ikisi de arkadaş ortamındaki en şu işi yapmazlar denilen cinsten. Birine seks desen, kızarır domatese döner, diğeri imamın kızı.

insan gerçekten hayret ediyor.
görsel
iktidarsızlık belirtisidir.
ortalık batabilir.
(bkz: ay ben gülerim)
Olay bir sonraki safası cucoldur..

Yapmayın bçyle şeyler dedirtendir..
O da bir çeşit fantezi işte.
Erkek boşalır da olan kadına olur, yapma bacım. He belki cinsel seks istemiyordur ablamız, sen bilirsin.
sevgiliye koymak varken neden karşılıklı mastürbasyon yapalım yahu?
Değişiklik yapma isteği doğmuştur.
ulan mal misiniz 69 yapın daha mantıklı amk..
https://scontent.fist2-1....c1d061650&oe=5C50A315
güzel bir eylemdir. vericeği zevk merak konusudur.
(bkz: mallar için entry sınırı)
madem masturbasyon yapacaktık neden sevgili olduk sorusunu akla getirir.
Uzaktaysa belki telefonda camda falan olabilir ama arada mesafe yoksa saçmadır ne masturbasyonu amk sikişin gitsin.
bu tabii ki de ileri derecede ilişkilerde olabilecek bir durum. 3 günlük sevgili ile bunu yapamazsın.
salonda o bir koltuğa yatar, sen diğerine. birbirinize bakarak, hissederek, doruğa vurursunuz. evet.
sevismekten bile zevkli eylem. konusarak. oyhss. mutlu bana biseyler oluyo mutlu.