bugün

aşktan gözü kararmış bünyenin, aşklarını öldükten sonra da sürdürmek için uyguladıkları eylem. hayatı paylaşmanın bir sonraki aşaması: ölümü paylaşmak. depresif ve melankolik bir romantizm anlayışının ürünü.**
(bkz: yok artık ohio state üniversitesi lebron james) *
+ aşkım öpücem
- dur aşkım, alt çenemi bulayım
+ anam benim de burun düşmüş
- ahaha çok komik ses çıkıyor kaval kemiğimle, uyluğa vurunca "klikata klikata".
+ olsun aşkım seviyorum seni.
- yerim ben seni.
+ ahahah geç kaldın aşkım kalmadı et pek. kemik suyuna çorba?
aydan arazi satın almak kadar mantıklıdır.
(bkz: aydan arazi satın almak)
islam dinine göre kim olursa olsun bir erkek ile bir dişi kesinlikle aynı mezara giremez. ama sevgiliden kasıt eşcinsel bir birliktelik ise ilmi ve fıkhi bilgisi yüksek bir hoca efendiye danışmak da fayda var.
(bkz: sevgililere ait toplu mezarlar)
muhtemelen mezar taşına do not disturb yazılacak olay.
yahu ölmüş gitmiş iki beden, aynı mezara gömülse ne olur gömülmese ne olurr.. ne gibi bir beklentiyle böyle bir istek taşır insan? tek amaç geyik yapmaksa ona söyleyecek lafım yok ama yurdum insanının öpüşmekle hamile kaldığından endişe etmesi ve benzeri birçok yanılsamasından ötürü bunu da yapar gibime geliyor. hiç heveslenmeyin birlikte gömülmenizin hiçbir faydası olmaz, 99 da toplu mezarlara tıkılırcasına gömülen bedenlerden hiçbir farkınız olmaz bu eylemle. saçmalamayın ve tek gömülebilceğinize şükredin.
n'apçan, orda da mı vurcan diye sorduran başlık.
kıskanç kişinin kesinlikle istemeyeceği durumdur. çünkü sevgilinin bir tarafına kaçan solucanlar bayağı sorun yaratabilir. *
sevgilisinin ölümünden sonra bir bölümünü onunla birlikte mezara gömmüş*kimsenin eylemi olması muhtemeldir.*
(bkz: sevgili ile beraber yakilmak)
ölüme saadet katacak kadar mesut olmaktır.
yakından tanıdığım iki kişiden* birinin ölmeden önceki arzusu ile gerçekleştirdiğimiz olaydır. insanın içini acıtır.

--spoiler--
n'apçan, orda da mı vurcan diye sorduran başlık.
--spoiler--

ayrıca bu düşünceye sahip olabilenlerin asla anlayamayacağı durumdur.
türkiye sınırları içinde yapılırsa, tüm din adamları tarafından fiiliyatın zinaya girip girmediği konusunda ciddi tartışmalara yol açacak durum.
*
zinaya girmesi muhtemeldir, zire islam'da ölümden sonra nikah düşer.
o değil de benim ne işim var bu başlıkta onu anlayamadım.*
ilişkilerde sıklıkla görülen bir durumdur. kangrenleşmiş ilişiğinizi kesip vücudunuzdan ayıracağınız yere inatla sürdürmeye devam edersiniz. karşı taraf da sizinle aynı mantalitedeyse öldükten sonra rahatlıkla aynı mezara gömülebilir, yada beraber aynı mezara girip ölmeyi bekleyebilirsiniz.
Gömülmek kolay, gömülmeye değer sevgili bulmak zor. Lafını aklıma getiren söz .
ilişkinin devam etmesi için aranılan mekan arayışının son meyvesidir..
saçmalıktır. öldükten sonra ha aynı mezara gömülmüşsün ha farklı ne fark etcek.
aşkının büyük ve ölümsüz olduğunu aynı mezara gömülmek kanıtlamaz zaten, ölmeden önce yaşarken kanıtlanır böyle şeyler.
"birlikte ölüme atladılar.." tarzında başlıklar gözüme ilişir ara sıra haberlerde.
aileleri evlenmelerine izin vermediği için beraber intihar eden çiftler var. onlar için uygun olabilir bu olay.
kabir sualinde birbirine destek amaçlı hoş bi' düşünce. biri sıçarsa diğeri tüyo verecek. uyanıklar sizi.
sorgu meleği: rabbin kim, nebin kim?
kız : eeööömm...aşkım? yardım etsene ya:(
erkek *: valla bilmiyorum ben de ya. bilsem söylemez miyim:((
- hiii aşkım!!! ya babam bizi görürse burda?????!!!
- sikiym babanı burcu, elini açsın bi fatiha okusun ibne onu mu düşünecem şimdi!
- çk tatlısn bebim yhaaa
- ta götüne koyim senin ben, burda da küfür ettirdin ya, sıyır lan kefeni geliyorum!
- aşkım abdest nası alıcaz sonra yhaaaa
- lan kodumun karısı teyemmümün zirvesindeyiz, götümüze kadar toprak girmiş hala abdest diyo yaaa yat lan yat, yarın sorgu sual var amına koyim!
- o kefen ne öyle yakası falan hep açık.
+ aşkım sıkıştım ama yha:(( kaysana az daha kenara.
- koca gtünün amına koyim.