bugün

the lord of the rings.

Edit: lan oha ne bu eksiler * psikopatlar ya *

Edit 2: Şizofren kafasındakileri kovamayan demektir. Hastasınız oğlum * beni donuza ekleyin diyorum onu da yapmıyorsunuz! insan katiline aşık olur derler *
bana verdiği şukular severim keratayı.
(bkz: erikspor)
(bkz: erik)
(bkz: sulu sulu erikler)
(bkz: erik mevsimi)

liste uzatilabilir.
(bkz: aşk)

bi artıya boğalım bu giriyi de bizi çekemeyenleri şöyle bi çatır çatır çatlatalım. kahrolsun münafıklar.. hadi bakalım kediciklerim..

sonra sizlerle hikmetli bi ramazan sohbetine başlayacağım * elhamdürillah derinliğimiz bizi kıskananları kendilerinden geçiriyor maş.
tuzlu erik vesselam.
not: olum kaşınıyorsun ne yapayım.
Ülgen'in bahçesinde afroditle çılgınca sevişen anadolu çomarı.
sanırım aşk *
(bkz: efendimiss)
sevinsin garip yazıktır.
Hiçbişeydir.

Tanımıyorum bile kimdir nedir neyin nesidir? Ama eksiliyorum bay frodo olduğunu yeni öğrendim mesela ben bu adamın kaçıncı hesabı bilmem ama benden sonra hesap almasına rağmen daha fazla tanınıyor buda sözlüģün adaletsizliği ne diyelim hakettiğimizi mi alıyoruz?
Benim aklıma direk bilbo baggins geliyor.sözlük içinde dönen entrikalar zerre sikimde değil.
pişmaniye gibi bembeyaz sakal.
5. günün şafağı.
Beşinci günün şafak vaktinde gelip, elflerin en yakışıklısını kurtaran film kahramanı geliyor. Yazar ile ilgili sadece Yüzüklerin kardeşliği hayranı olduğu tahmin ediliyor. Swh.
erik. evet.
hiçbir şey. kimdir nedir onu bile bilmiyorum yazarmış herhalde.
edit: geldi artıladı bir de sağ olsun.
(bkz: bilbo baggins)
(bkz: gidemedi)
oytunkaran.
(bkz: korku)

sevgili gandalf hakkında sözlük kaynaklarında geçen bir bilgi;

''zall bile onu görünce ddos saldırısı yapanlara sığınıyordu.''

(kaynak: alkol aldım zalllanıyorum kitabı. basım 1986 sayfa 391-393)
lahmacun.

adam kebapçı beyler.
Dün yazarlardan birine posta koyarken görülmüş yazardır.
Allah Berjer koltuklardan razı olsun. Altından çıkıp bi ağız tadıyla Bayram parası toplatmamıştır yaa! Bu adamdan şikâyetçiyim, yetiş (bkz: zall) Ekonomime darbe vurdu ressmen.

O bir (bkz: demirhindi)
Aşk olabilir.
Alf geliyo.

Edit: (bkz: alf).