bugün

Bu tarz şeyleri başka biri yaşayınca asla dayanamıyorum ama kendimde yaşadığım için hak vermek istiyorum.
Aq erkoları derdinizi dikim.
bir gün sevdiğim beni sevmezse diye korkuyorum.
Bilmiyorum böyle bir şey yaşamadım. Sevgi benim için karşılık esaslıdır.
bi umut sevmeye devam ediyoruz iste
gün olur devran döner
belki.
Kadın gider kendisini seveni bulur. Erkek maldır kendisini seven gözünün önünde olsa da Görmez. Gider mal gibi aşk acısı çeker.
Öğrendim ki...
Kimseyi sizi sevmeye zorlayamazsınız.
Kendinizi sevilecek insan yapabilirsiniz,
Gerisini karşı tarafa bırakırsınız.

Öğrendim ki...
Bazı insanlar sizi çok seviyor,
Ama bunu nasıl göstereceğini bilemiyor.

Ataol Behramoğlu
bi anda gelen amaaan çok da gö@?!/ümeydi diyince umrumda olmayıveriyor.
Siz onu severken mutlu oluyorsanız çokta önemi olmayan bir durumdur . Burda. Kısmi bir egoizm olmalı ben seviyorum ve mutluyum diyebilmelisiniz. Yaptığınız bu olumlama işlerin seyrini değiştirebilir çok nadir de olsa değiştirmese de siz benliğinizle kendi tatmininizi elde etmiş mutlu bir kişi olmuşsunuzdur.
acı. en sevdiğim. olsada öyle biri acı çeksem.
işkenceye benzer. Gönüllü bir mahvolma biçimidir.
biz de gider bizi seveni severiz..
başkasını sevmesi kadar acı vermez. evet beni sevmemesinde bir sorun yok ama başkasını sevince işler değişiyor. tabi her şey gibi bunlar da geçiyor önünüze bakıyorsunuz.
ilk okuldayken başıma gelen şey.
"şeklim, şemalim budur" deyip, devam edin yolunuza.
Isteyen yaninizda yürür, istemeyen karşı kaldirimda.
hayatta başa gelebilecek en acı verici şeylerden biridir şüphesiz.siz her an onu düşünürken sizin onun umrunda olmadığınızı bilmeniz içinizi sızlatır.ama bu işlerde zorla güzellik olmayacağını da bilerek kendinizi acındıracak pozisyonlara sürüklemeden sessizce unutmaya çalışmak en doğrusu olacaktır.
Umrumda olmayan hede, beni sevmiyorsa ben gider başkasını severim onun tribini mi çekilen bide.
Feridun düzağaç ın şarkısını zihinlere getirir. Sevdiğim başka, sevenim başka.
ibrahim tatlıses’e göre kalbinizi verdiğiniz kişinin artık geri vermemesi kadar üzücüdür. ismail yk’ya göre ise zurna olduğunuzun belirtisidir.
Çokta şey yapmamak gerek.
Olsun. Onu seviyorsan zaten mutlu olmasını istersin. ila onunla birlikte olmak istiyorsan, demek onu sevmiyorsun. Sadece istiyorsun.
karşılıksız aşk diye buna diyoruz. ağlama lan karı gibi.
Bir zamanlar çok sevdiğini bilip sizin zamanla o sevgiyi tüketmiş olduğunuz gerçeği daha da üzer.
genelde böyle olur.
Hic dusunmeyin kacin.
böyle bir şey var hem de acıtır.

başlığı okumam yetti.