bugün

entry'ler (140)

20 eylül 2013 litvanya hırvatistan basketbol maçı

Turnuvanın 2. sini belirleyecektir.

angela merkel recep tayyip erdoğan aşkı

Büyük iftiradır. Uli hoeness sikmektedir angieyi.

belçika milli futbol takımı

kadri bilinmeyen takımdır. abartısız kadro itibariyle en iyi 6 7 milli takımdan biridir. dünya kupasında gelişimlerini sergileyeceklerdir.

sakarya üniversitesi

güzel kızların olup olmadığını merak ettiğim sene itibariyle başlayacağım üniversitem.

serdal adalı

ı harfini telaffuz etmekte zorlanan bjk başkan adayı. pek bişey vaadediyomuş gibi durmuyor. oyumuz fikret reyize...

burak yılmaz vs oscar cardozo

(bkz: yaman şakacısın delikanlı)
cardozo ana avrat bırakmaz burak overratedine.
not: burak abartılı oyuncu olduğunu hep söylüyorum şuan için değil. entrylerimden anlaşılır bu.

erdoğan a küfür edenlere para veren chp li vekil

buraya yazanların çoğunun 5 para etmez amcıkağızlı olduklarını gösteren olay. yandaş medyaymış da bilmem ne. amk oğlu zahmet edip linke bakmıyosun yada haberleri bile izlemeden gelip aklı sıra chp savunuosun. yandaş medyaymış ulan ntv habertürk utanmasalar tayyibe yapılan karşılamaya yer vermiecekler .bu alemde herkes birinin emrinde işte sizden olmayana laf atmayın. chp zihniyetidir doğrudur. tayyibin fanı falan deilim ama kesin olan chp liler konuştuğuna değmeyecek kalın kafalılardır. akp lilere böyle derler oysa aynaya bakın. amk protesto etmeyi bilmeyen anarşistleri.

solcu kızların bakirelik yüzdesi

solcu kızın patlak olma ihtimali sağcıdan fazladır. net bu yalan mı amk. bütün solcular orospudur diyen yok. makul başlıktır.
edit: samimi söylüorum bu solcular dindarlara örümcek kafalı der oysa örümcek kafalı kendileridir. dindar birinin verme ihtimali daha azdır yalan mı amk nerenize girdi bu entry sizin ?

sözlük yazarlarının vücut ölçüleri

(bkz: açacağınız başlığı sikiyim ben gidiyorum)
1.75 in 1.90, 100 kiloların 70 olduğu başlıklar. balıklama atlamayın hemen amk abazaları

saat soran erkeğe sikseydin bari diyen kız

(bkz: 404 not found)
yok amk öle bi kız yok bu alemde sikimsonik bi laf atıp üstünde tartışmayın amk

kolo toure

carragheri yollayıp toureyi alan rodgersin hangi akla mantığa hizmet ettiğini anlamak zor. adam gibi bi savunmacı daha şart.

ak parti yi hala savunabilen zihniyet

ben siyaset az konuşurum. o kadar hakim olduğum söylenemez. 2 seçim gördüm oy vermedim. gördüğüm yegane şey herangi bi sözlüğe girdiğinde sol taraf komple oç tayyip yavşak akp. bu kadar rezil yönettiklerini sanmıyorum. bu adamlardan önce kriz vardı, işşizlik daha rezaletti. ben ufakken istanbul muslukları çamur akardı. sağlık, eğitim başta bir yığın icraati görmezden gelmek saçmalık. takım tutar gibi parti tutanların, babasının oy verdiği partiye oy verenlerin zırvasıdır. eleştirilir ama bu yorumların çoğu saçmalık.

tanımadığın güzel bir kızla bakışmak

evde duş için malzeme arayan insan eylemi.

sözlük yazarlarının itirafları

canım sıkıldıkça sözlükte online olanlara mesaj atıyorum. belki iyi biri çıkar konuşulur diye. erkek olduğum belli pek konuşan çıkmıyo. burdaki format kıza yavşama, millete sövme, dikkat çekmek için saçmalama üzerine sanıyorum.

allaha inanıyorum ama sevip sevmediğimden emin değilim.

saçları uzattıktan sonra sıfıra vurmak

insana kendisini tipsiz ve çıplak hissettiren eylem.

luis suarez

ingiliz gazetecilerin kendisine acı çektirdiği gerekçesiyle liverpooldan ayrılmak istiyormuş. real teklifine hayır diyemezmiş.
siktir ol git pis ırkçı köpek.

iğrenç espriler

mario götse sen daha götsün.
şl finali izlerken bi an aklıma geldi. şaplak yememle noktalandı.

20 senedir yarın yapabileceğim hiçbir işi bugünden yapmadım. yarın olunca da yine yapmıyorum. sonuç olarak 20 sene boyunca hiçbişey yapmamış gibi hissediyorum.

oklahoma city thunder

james hardenin gidişiyle patlamış olan balon.