bugün

asıl adı sabri. esenler otoparkında değnekçi. boş zamanlarında kartal arabasına binip bi köşede arkadaşlarıyla arabada demleniyor.
haftada bi halısahası var ve arabeske bayılıyor. beşiktaşlı ve çarşı üyesi. favori sanatçısı ise hülya avşar.
asıl adı beste. izmir'de hem öğrenci hem okuyor, boş zamanlarında sevgilisiyle takılıyor bol bol rakı içiyor.

haftada bir halısahası cidden var ve zenci müziklerine bayılıyor, beşiktaşlı bir o kadar da taşşaklı.

bıkdım la bıkdım.
nar tanesi.. nur tanesi.. sözlüğümüzün bi tanesii.. iki orta bi sade haydi bana müsade... çok tatlısın şekersin, şekerci mi baban senin..
balon joje nin bacaklariyla kankacilik oynadigi icin sozlukte bir ara dikkar cekmis yazar. Balon joje gitti serra nin balonu sondu. Yani balon joje nin bacaklari olmasa sen de olmazdin.
asıl ismi alexandra la rossa.
osmanlı sarayına satılmış rutenyalı köle.
dinyeper nehrinden karadenize savrulmuş köle.
anası babası kardeşleri sevdikleri yok olmuş köle.
bu dev dalgaların üstünde her an ölsemde cennette ailemle kavuşsam diye dua ederim.
17 yaşında dünyanın kederini zalimliğini öğrenmiş bir günde bin yaş almış yaş almaktan caymış kadersiz kimsesiz alexandra.
Ben Alexandra la rossa.
kederimi kimseye söylemedim paylaşmadım.
derdimi derin kuyulara bağırdım denize döktüm dalga alıp götürdü.
canımı yakan herşeye kahkaha ile cevap verdim.
gözyaşımı sadece ailem için akıttım bu köle kızdan bir sultan yarattım kadere karşı koydum.
ve işte şimdi hayatımın kaderimin değiştiği yerdeyim sultan süleymanın sarayında başlarına yıkmak istediğim bu saray artık benim evim yuvam.
intikam için duran bu kalbin aşk için atacağını nerden bilebilirdim ki.

harem ne ki dünyayı ben yöneteceğim.

http://www.youtube.com/watch?v=2hIC30L9U3Q
Twitte takip etmiştim kendisini bir arada beni pek takmadı unfollow ettim ben de özünde iyidir yani her insan gibi.
Doğum günü bebeği yazar. Kutlayin lan best görlümü.

Iyi ki doğdun bitanesi. Ama gerçek doğum günü bu değil. Hediyem ulaşsın o zaman. Muccc.
Doğum günü kutlu olsun yazarı.
evet arkadaslar doom gunu olan serra bu.

doom gunusu kutlu olsun tabiykisi de. siirlerim gelecek hic uzulme. bu aralar yogunum. bekledigine degecek yani.ı
Yine klişe bi doğum günü mesajı ama idare et

Mutlu yıllar *
uludağ sözlüğün cumhurbaşkanı adayı, serra ivashkovaa'nın seçim sloganıdır!

iş aş serra taş! oylar ivashkovaa'ya!

el ele halay çekmeye!
Iç içe 35 halka halay çekip kendimi yirtacagim slogan.
Götünün kılıyık. kimse gücünü test etmesin.
(bkz: aşkım)
(bkz: serrağa mı didin)
bilmem kaçıncı nesil aydaşık. *
yeni heyecanlara açık yazarmış. merhaba ben yeni heyecan. *
Sozlukten sikilmiş yazar. Neler oluyor anlamak mumkun degil.
Serra senin aklını alırım arslanım, yazarı.
ana bacı karıştırmayın lan. adamın şahsına söyle ne diyeceksen. ulan şu kadınlar ana bacı karıştırınca daha bi ayar oluyorum. sizde bir anne olacaksınız veya birinin bacısısınız belki. kendinize edilmesini istemediğiniz küfürleri niye başkasının anasına bacısına ediyorsunuz.

edit= üstteki entry silinmiş. orada anaya küfür vardı da ona şey oldum. sinir oldum amk.

edit2= lan üstteki kadının ne kaşarlığını gördün amk. gördüysen bi kaşarlığını söyle bizde bilelim. yok yazdıklarına göre bu ithamda bulunuyorsan hay ben senin aklına sokayım.
doğum gününü yeterince kutlayan olmadı ellam. ondan gitmiştir.
niye gittiği meçhul olan denişik yuzır.

edit: dönerse yerim.
donerse toptur. donmesin aq bi daha.
nereye gittiyse inine girip orada onu bulacağım yazar. seni üzenin amuha bile ğorum la ben.

al şunu dinle geri gel kızdırma adamı.

http://www.youtube.com/watch?v=5L6RhqoaBis

not: hoy bebeyim ile seni özledik.
gitmesine üzüldüm. niye gittin ki lan tam da kara üzüm habbesini yollamak için sözlüğe girdiydim nasssı içimde kaldı amk.