bugün

betimlemeleri iyi yazar. eğer yanılmıyorsam iki öykü bir de şiir kitabı var. bir roman hazırlığındaymış bir de. asıl işi öykücülk olmakla birlikte şiirleri her geçen gün çok daha iyiye gidiyor. ayrıca şiirlerinde öykücülüğünün tadını da yakalayabiliyorsunuz. ama roman daha uzun soluklu bir şey bunda ne denli başarılı olur, kitabını çıkarınca göreceğiz. çıkardığı bir de dergi var "ada". mevsimlik kültür edebiyat dergisi ve aynı zamanda radyo aktif'in yayın koordinatörü.
yalnızlığın göğsü

insanlar baksın, tepeyi de şuracığa
kondurmuşlar yalnızlığın göğsüne

benim sırtım kime dönük,
tanrı bilir, o değil mi içime dolduran ağaçları
susayan nehirleri kalbimden geçiren

ben mi bir mağara ağzındayım
yoksa bir mağara mı bakıyor
açmış göğe ağzını kuşları yutuyor

ordaydı gök, çam ağaçları, yoksulluk
canı çıksın terk edenlerin, diyen
söylenen ordaydı taşların arasında
çıplak bir dal gibi salınan boşlukta
tanrının günü varla yok arası

sırtında çağla ağaçlarının bittiği tepe,
gök de ordaydı, başımızın hemen üstünde
o çayırların içinde uzanmışken eski bir ot gibi
yalancı postacılar geçiyordu gözlerimden

insanlar çıksındı insindi tepeyi de şuracığa
kondurmuşlar yalnızlığın göğsüne
1977'de Trabzon'da doğmuştur. işletme eğitimi almıştır. Radyo programcılığı yapmaktadır, öykü yazarı ve şairdir. Son dönem öyküleri Hece Öykü dergisinde yayımlanmaktadır. Şiirleri Sincan istasyonu, Eliz, Yeniyazı, Türk Edebiyatı dergilerinde yayımlanıyor. Bir çok dergide şiir, öykü ve denemeleri yayımlanmıştır. Son kitabı Güneşli Bayır (Erdoğdu) Heyamola Yayınları'ndan çıkmıştır. Bir anlatıdır Güneşli Bayır, yazarın adımladığı kaldırımları, yolları, önlerinden geçtiği evleri, insanları ile Trabzon - Erdoğdu'yu içten ve sıcak bir anlatımla okura aktarır yazar.

Halen Kuzey Radyo'da haftanın belirli günlerinde program sunmakta ve Trabzon'da Arzu Alkan ve Ayşe Keskin'le beraber Ada Dergisi'ni çıkarmaktadır.

Öykü Kitapları:

- Uzak Yaz , Kül Sanat, 2006
- Rüzgarlı Camlar, Kül Sanat, 2008 ( 1. Basım )
- Rüzgarlı Camlar, Serander Yayınları, 2010 ( 2. Basım )
- Bozcaada Öyküleri ( Hazırlayan: Kadir Aydemir, Yitikülke Yayınları, 2009 )

Şiir Kitapları:

- Her Şeyin Güzel Olma Nedenleri, Kül Sanat, 2010

Anlatı:

- Güneşli Bayır ( Erdoğdu ), Heyamola Yayınları, 2011
'içimiz çölse biri geçmiştir' adlı ikinci şiir kitabı serander yayınlarından çıkmıştır.
güçlü ve diri şiirlerle 2012'ye bir armağandır, güzel bir merhabadır.
içindeki koşuşturan atları buldumdu
bir vakit adının anıldığını vahada
ve kimsesiz beyazlığından öğrendiğim
açan akasyalara ağladığın böyle mevsimlerde
salyangozları öpüp kalbine götürdüğün
ve unutmayı unuttuğun o bahar
Kocamanlaşan bir yüreğin aşka, özleme ve sıradan görünen anlık mükemmel yaşantılara dair tınılarını duyuyorum şiirlerinden...

Yarım kalmışlıkların, yarıda kilitlenmiş bir özlemin, kimi zaman da onun ilacının içinde olduğu bir dünya... Soğuk-sıcak, tatlı-ekşi, uzun-kısa hepsinden bir tadım...

Kalabalıklaşan şehrin yalnızlaşan yüreğine iyi gelecektir onun şiirleri...

"içimiz çölse biri geçmiştir"
tanrının yalnız kırları isimlü üçüncü öykü kitabını yayımlamaya hazır yazar.
28 haziran 2016 atatürk havalimanı patlamasında hayatını kaybeden 24 yaşındaki eski milli güreşçi.
http://www.memurlar.net/haber/593731/
http://www.sabah.com.tr/g...risinda-hayatini-kaybetti